Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Damy i wieśniaczki”: Julia Von Stein wzięła mamę i babcie i wróciła na wieś do „drugiej rodziny”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.11.2022 10:57

„Damy i wieśniaczki”: Julia Von Stein wzięła mamę i babcie i wróciła na wieś do „drugiej rodziny”

Julia Von Stein
fot. instagram.com/julia_von_stein/

Julia Von Stein w programie „Damy i wieśniaczki” spotkała sympatyczną rodzinę, która, choć nie ma milionów na koncie okazała jej ogromne serce. Niedawno wraz z bliskimi odwiedziła poznanych przyjaciół.

Hit TTV cieszy się ogromną popularnością ze względu na kontrast pomiędzy dwiema głównymi bohaterkami. „Dama” żyjąca na co dzień w luksusach musi poradzić sobie z urokami wiejskich realiów. „Wieśniaczka” ma natomiast kilka dni, by odnaleźć się w ciągłym pośpiechu wielkiego miasta.

Julia Von Stein wróciła do „drugiej rodziny”

„Dama” musiała podczas eksperymentu zmierzyć się z zupełnie innymi realiami niż te, do których przyzwyczaiła się w wielkim mieście. Poranne pobudki, gotowanie na ogniu czy pomoc przy domowych obowiązkach były dla niej ogromnym wyzwaniem.

Wsparciem okazała się jednak rodzina „wieśniaczki”, która wyciągnęła do uczestniczki pomocną dłoń. Więzi zawarte podczas telewizyjnego programu przetrwały również po opuszczeniu wiejskiej sielanki.

Julia Von Stein na początku listopada wybrała się wraz z mamą i babcią do małej miejscowości, by ponownie spotkać się z „drugą rodziną”. W mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć radosnych zdjęć i prezentów od odmienionej uczestniczki.

Odwiedziny u mojej drugiej Rodziny. Tęskniłam za Nimi!!! — zdradziła.

Nie tylko „Damy i wieśniaczki”

Widzowie TTV moją kojarzyć bohaterkę z innego, bardziej luksusowego programu. Julia Von Stein zdradza kulisy swojej codzienności w „Królowych życia”, gdzie pokazuje otaczający ją przepych.

Rozpoznawalność wśród internautów zyskała dzięki zaskakującej profesji, którą wykonuje wraz z rodziną. Razem prowadzą dom pogrzebowy, a gwiazda odpowiedzialna jest za projektowanie trumien dla klientów.

W mediach społecznościowych pokazuje kulisy prywatnego życia oraz zmian, które nastąpiły w niej po udziale w telewizyjnym eksperymencie. Julia Von Stein otrzymała bliskich, których podczas codziennych obowiązków mogłaby nie spotkać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka