Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Diabelnych" odziana w mini szuka miejsca na trumnę. Śmieszne?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.03.2024 19:35

Gwiazda "Diabelnych" odziana w mini szuka miejsca na trumnę. Śmieszne?

Karina Diabelnie boskie
Kadr z programu "Diabelnie boskie" prod. TVN sezon 1, odcinek 10, Instagram @beatacarina

Przed nami już trzeci sezon reality-show przedstawiającego perypetie bogatych i luksusowych kobiet. “Diabelnie boskie” zawitają dziś o 22:05 na antenę TTV z dwoma premierowymi odcinkami. Zobaczymy w nich między innymi Karinę Lundmark, z którą scena pojawiła się już w mediach. Będzie dosyć mrocznie.

"Diabelnie boskie" podbiły telewizję

Program zadebiutował na antenie TTV w ubiegłym roku. Format swoją tematyką jest zbliżony do kultowych już “Królowych życia. Przedstawia perypetie kilku kobiet, które osiągnęły sukces i pływają w pieniądzach. W reality-show możemy poznać ich luksusowe życie i problemy, z jakimi się mierzą. W pierwszej edycji programu spotkaliśmy znane z wcześniej wymienionego formatu gwiazdy takie jak Iza Macudzińska-Borowiak, Julia von Stein i Katarzyna “Laluna” Lirsz.

Dzisiejszego wieczoru możemy obejrzeć dwa pierwsze odcinek 3. już serii przygód bogatych Polek. Ich emisja rozpocznie się o godzinie 22:05 na antenie TTV. Według zapowiedzi producentów telewidzowie ujrzą smakołyki na talerzu Laluny, a seniorka rodu Steinhoff zamierza stanąć na ślubnym kobiercu.

Wiele osób nazywa ją „patologią”. Co na to Dagmara Kaźmierska? Rafał Grabias nie może się podnieść po śmierci Gabriela Seweryna. Załamany, nie świętuje swoich urodzin

Ta bohaterka "Diabelnie boskie" zdobyła popularność

Jedną z kobiet występujących na ekranach telewidzów jest Karina Lundmark, która medialną karierę rozpoczęła dzięki szwedzkiej wersji programu “Żony Hollywood”. Po emisji show kobieta postanowiła poświęcić się temu, co uwielbia robić najbardziej, a więc handlowaniu vintage'owymi ubraniami i aqua aerobikowi. Następnie postanowiła przenieść się ze Szwecji do Hiszpanii i zająć się wynajmem apartamentów.

Jej partnerem jest biznesmen pochodzący z Libanu, Elim. Karina jest matką Roberta, który był owocem poprzedniego małżeństwa. W programie “Diabelnie boskie” pojawiła się na samym jego początku i wzbudziła wiele emocji. Jak można wnioskować po komentarzach telewidzów, Karina potrzebuje czasu, aby zyskać należącą jej się sympatię.

Na początku nie lubiłam Kariny a teraz uważam że jest najlepsza że wszystkich

Na początku Karina mnie wkurzała ale okazuje się, że oboje są świetni

- czytamy na profilu programu “Diabelnie boskie” w komentarzach pod publikacjami.

ZOBACZ TEŻ: "Królowa życia" trafiła do szpitala. Będzie operowana

Co zabierze Karina z "Diabelnie boskie" do grobu?

W sieci pojawiły się już pierwsze zajawki nadchodzących odcinków “Diabelnie boskie”, które startują już dziś o godzinie 22:05. Na jednej z nich możemy ujrzeć Karinę i jej partnera w dość intrygującej scenie. Okazuje się, że celebrytka postanowiła odszukać idealne miejsce na swój własny pochówek. Może to być dość zaskakujące, bo pomimo że trudno jest znaleźć szczegółowe informacje o wieku kobiety, zdaje się, że jeszcze wiele czasu przed nią.

Karina wspinała się w krótkiej mini po drabinie, aby dotrzeć do upatrzonego miejsca. Przy okazji strofowała swojego partnera przed zaglądaniem tam, gdzie nie powinien. Podzieliła się również swoimi obawami związanymi ze śmiercią.

Generalnie jeśli chodzi o mój pochówek czy moją śmierć, to ja się nie dam skremować. Bo wiecie co, ja się boję, że ja się obudzę jeszcze w tym piecu, a mało ludzi się tak obudziło? Nie, nie, nie, piec dla mnie odpada. Natomiast, jeśli bym miała zjechać na dół, pod ziemię, to z komórką i z laptopem i to naładowanym

Jak myślicie, to dobry zestaw do trumny?

karina insta.png
Źródło: Instagram @beatacarina