Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Finałowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Przez wypadek zamknęła lokal
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2024 12:05

Finałowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Przez wypadek zamknęła lokal

Kuchenne rewolucje
fot. kadr z programu "Kuchenne rewolucje"

Niewiarygodne, co wydarzy się w najnowszym odcinku “Kuchenny rewolucji”. Tym razem Magda Gessler odwiedzi młodą Tatianę, która jakiś czas temu zmuszona była do zamknięcia lokalu. Teraz z pomocą gwiazdy dziewczyna chce od nowa stanąć na nogi i uratować swoją restaurację.

Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji"?

Program Magdy Gessler od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i zainteresowaniem telewidzów. Utalentowana restauratorka z chęcią odwiedza kolejne lokale gastronomiczne w naszym kraju, gdzie ma okazję porozmawiać z ich właścicielami, a także podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tym razem gospodyni “Kuchennych rewolucji" miała okazję gościć w Suwałkach, gdzie poznała młodą właścicielkę lokalu Tatianę. W 12. odcinku 28. sezonu kultowego show TVN-u Magda Gessler usłyszała o rodzinnej tragedii, jaka zmusiła 24-latkę do zamknięcia jej lokalu. Czy teraz uda się jej znów stanąć na nogi? 

Komentarz Danilczuka pod zdjęciem Maffashion. Tak nie uciszą plotek o romansie Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje

Przez wypadek zamknęła lokal. Teraz jest w "Kuchennych rewolucjach"

Tym razem Magda Gessler udała się na polskie pojezierze, gdzie miała okazję poznać historię Tatiany i jej restauracji. 24-latka prowadziła lokal gastronomiczny pod nazwą “Fresco” wraz ze swoją mamą oraz siostrą. Niestety, pomimo popularności tego miejsca i ambicji jego szefowej, dziewczyna zmuszona została do zrobienia rocznej przerwy w swoim biznesie.

Wszystko z powodu tragicznego wypadku, który przytrafił się jej partnerowi. Tatiana nie była w stanie poradzić sobie z tragedią i musiała na krótki czas zrezygnować z prowadzenia restauracji. Teraz z pomocą najbliższych chciałabym wrócić do swojego ukochanego “Fresco”. Niestety, nie jest to takie proste.

Pomimo faktu, ze lokal serwował pyszne domowe obiady, konkurencja w Suwałkach okazała się niezwykle wysoka, a mama dziewczyny całkiem straciła pewność siebie i nadzieję na ratunek dla tego miejsca. Nic dziwnego, że niezbędna była tutaj pomoc Magdy Gessler i “Kuchennych rewolucji”.

ZOBACZ TEŻ: Taniec z Gwiazdami: Doda i Lewandowska będą walczyć o kryształową kulę?

Finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler rusza z pomocą 24-letniej Tatianie

Całe szczęście z pomocą rusza Magda Gessler, która wie, jak zmotywować do działania i przywrócić właścicielom restauracji pozytywne nastawienie do swojej pracy. Gwiazda nie tylko dostrzega potencjał, jaki kryje w sobie “Fresco”, ale też jest niesamowicie urzeczona historią młodej dziewczyny, która przeżyła tak ogromną tragedię.

Gospodyni “Kuchennych rewolucji” nie tylko stara się przywrócić całej rodzinie 24-latki dawną pasję do gotowania i prowadzenia lokalu, ale też odnowić to miejsce, aby od nowa stała się sercem Suwałk i przyciągała do siebie tłumy wiernych klientów. O tym, czy jej się to uda, można przekonać się już dzisiaj w czwartek o godzinie 21:35 na antenie TVN.