Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Euro 2024: Wróżka zdradza swoje przewidywania przed meczem Polski
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.06.2024 12:49

Euro 2024: Wróżka zdradza swoje przewidywania przed meczem Polski

Polscy piłkarze, karty tarota
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Girasol_Monge/Pixabay

Już niedługo na murawę wyjdą reprezentanci Polski, którzy zawalczą o pierwsze punkty w fazie grupowej Euro 2024. Kibice ochoczo obstawiają, z jakim wynikiem zakończy się spotkanie z Holendrami. W przyszłość spróbowała zajrzeć tarocistka Aleksandra.

Euro 2024: Polska zawalczy dziś o zwycięstwo z Holandią

Tegoroczne Mistrzostwa Europy wystartowały, a do Niemiec dojechali polscy kibice. Podczas oficjalnego otwarcia turnieju nie zabrakło tańca, pokazu pirotechnicznego i wyjątkowej ceremonii wprowadzenia na murawę flag uczestniczących państw. Mieliśmy również okazję zobaczyć ośmiokilogramowe trofeum, które wniosła Heidi Beckenbauer, wdowa po zmarłym niedawno niemieckim piłkarzu. Krótko później rozegrał się pierwszy mecz pomiędzy gospodarzami a Szkocją.

EN_01623466_0025.jpg
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Już niedługo na murawę wyjdą polscy piłkarze. Ich pierwsze spotkanie rozegra się przeciwko reprezentacji Holandii. Pojedynek z pewnością nie będzie łatwy, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że rodzimi sportowcy nieczęsto osiągają sukcesy w turnieju Euro. Najlepszy wynik zanotowali w 2016 roku, kiedy udało im się awansować do ćwierćfinału. W dalszej części miesiąca reprezentacja Polski zawalczy o punkty z Austrią i Francją.

Żak pokazał, jak teraz wygląda dworek Lucy z "Rancza" Odmieniona Ida Nowakowska pozuje na ściance. Ale stylizacja

Euro 2024: taki wynik obstawiają gwiazdy

Dodatkowym utrudnieniem dla Polaków będzie fakt, że na boisko nie wyjdzie dziś kapitan drużyny Robert Lewandowski. Piłkarz doznał kontuzji podczas niedawnego meczu towarzyskiego z Turcją. To wtedy naderwał mięsień czworogłowy uda. Napastnik jest pod opieką medyków, wiele wskazuje na to, że uda mu się zagrać w kolejnym spotkaniu i wesprze drużynę w walce z Austriakami.

EN_01623179_0059.jpg
Fot. PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Tymczasem osoby publiczne obstawiają, z jakim wynikiem reprezentacja Polski zakończy dzisiejszy mecz. Z większości wypowiedzi bije optymizm, choć brak kapitana nie pozostał niezauważony. Żona Cezarego Pazury jest sceptycznie nastawiona, jej zdaniem Holendrzy wygrają z nami 3:1.

Bardzo optymistycznie remis, ale trzeba wziąć pod uwagę, że ten mecz będzie bardzo ciężki, Holandia jest bardzo mocna. No i gramy bez Roberta, który jakby nie patrzeć, jest dużą jakością w naszym zespole i dużym dodatkiem - skomentował Marcin Gortat w rozmowie z “Jastrząb Post”.

ZOBACZ TEŻ: Najgorszy wybór kopert w historii “Gry w ciemno”.

Euro 2024: wróżka podzieliła się swoją wizją

Pełni nadziei kibice z pewnością chcieliby jak najszybciej dowiedzieć się, w jakiej formie wystąpi dziś polska reprezentacja. W takiej sytuacji warto poprosić o spojrzenie w przyszłość osoby, które zajmują się tym na co dzień. Skontaktowaliśmy się z tarocistką Aleksandrą, która podzieliła się z nami swoimi przewidywaniami na dzisiejszy mecz z Holandią. Wiele wskazuje na to, że wszystko może się zdarzyć.

Widzę, że walka będzie wyrównana, Polacy będą bardzo mocno walczyć o swoje do ostatnich minut meczu, natomiast przeciwnik absolutnie nie pozostanie w tyle, jeśli chodzi o motywację. Niestety nie widzę, aby biało-czerwoni mieli przejąć prowadzenie w jakimkolwiek momencie meczu. Wiara zostanie z nami jednak do samego końca! - podkreśliła wróżka Aleksandra.