Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Poruszające pierwsze chwile w studiu "Pytania na śniadanie" po ogłoszeniu ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej. Aleksander Sikora nie krył emocji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.08.2023 11:34

Poruszające pierwsze chwile w studiu "Pytania na śniadanie" po ogłoszeniu ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej. Aleksander Sikora nie krył emocji

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka
Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka, fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"; Instagram/@malgorzata__tomaszewska

W dzisiejszym odcinku programu “Pytanie na śniadanie” z pewnością nie brakowało wrażeń i emocji. Podczas segmentu “Czerwony dywan” Aleksander Sikora zaskoczył wszystkich radosną nowiną i ogłosił, że Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka! W studiu naprawdę zrobiło się gorąco.

Małgorzata Tomaszewska jest w drugiej ciąży!

Wszyscy fani porannego show TVP zauważyli, że od pewnego momentu Małgorzata Tomaszewska przebywa na zasłużonym urlopie, a jej miejsce w dzisiejszym odcinku “Pytania na śniadanie” zajęła Anna Popek, która pojawiła się u boku Aleksandra Sikory. Nikt jednak nie spodziewał się, że podczas swoich greckich wakacji prezenterka pokusi się o tak mocne ogłoszenie.

Dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, który natychmiast wywołał lawinę komentarzy i reakcji wiernych fanów. Małgorzata Tomaszewska pozuje na tle malowniczych krajobrazów i dumnie trzyma się za zaokrąglony brzuszek.

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem 

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Ukrywała partnera przed mediami, tajemnica wyszła na jaw

Aleksander Sikora nie kryje wzruszenia po ogłoszeniu ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej

Głos w sprawie powiększającej się rodziny prezenterki zabrali również jej koledzy i koleżanki z programu “Pytanie na śniadanie”. Okazało się, że Małgorzata Tomaszewska upoważniła swojego “programowego męża” do ogłoszenia szczęśliwej nowiny wszystkim wiernym fanom show.

Aleksander Sikora podczas segmentu “Czerwony dywan”, którego tematyka kręciła się dziś wokół gwiazd, które spodziewają się dziecka lub niedawno powitały na świecie swoje pociechy, postanowił ogłosić radosną nowinę o ciąży dziennikarki. Sam prezenter nie krył wzruszenia i przyznał, że szczerze gratuluje nie tylko przyszłej mamie, ale również ojcu dziecka i całej rodzinie, która wyczekuje na nowego członka.

Małgorzata Tomaszewska 3.jpg
Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska 1.jpg
Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka, fot. KAPIF

Chwile radości i wzruszeń w "Pytaniu na śniadanie" po ogłoszeniu ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej

Dziennikarz przyznał również, ze Małgorzata Tomaszewska jest już w drugim trymestrze ciąży, lecz bardzo zależało jej na ochronie tej informacji i przekazaniu jej w dogodnym dla siebie terminie i okolicznościach. W związku z tym Aleksander Sikora podziękował wszystkim kolegom i koleżankom z “Pytania na śniadanie”, którzy wiedzieli o ciąży gwiazdy, ale zachowali pełną dyskrecję.

Jednocześnie prezenter zwrócił się do bliskich przyszłej mamy, w tym jej rodziców. Przyznał, że szczerze gratuluje im kolejnego wnuka i domyśla się, że przeżywają teraz mnóstwo emocji i wzruszeń. 

Pani Kasiu, Panie Janku gratulujemy. Przyszli dziadkowie na pewno ocierają teraz łzy wzruszenia. A Małgosia teraz wypoczywa, lecz na pewno niedługo powróci do “Pytania na śniadanie” i opowie nam wszystko dokładniej

Olek Sikora ujawnił też, że jest w stałym kontakcie z Małgorzatą Tomaszewską, która obecnie wypoczywa w Grecji wraz ze swoim synkiem Enzo i ojcem maleństwa, z którym jest już w szczęśliwym dwuletnim związku. Jak przyznał, chłopiec ma żywe nadzieje na to, że powita na świecie swojego braciszka.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik