Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile dzieci ma Małgorzata Tomaszewska? Prezenterka "Pytania na śniadanie" miała dwóch mężów, smutne powody rozstania
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.08.2023 10:39

Ile dzieci ma Małgorzata Tomaszewska? Prezenterka "Pytania na śniadanie" miała dwóch mężów, smutne powody rozstania

Ile dzieci ma Małgorzata Tomaszewska?
Ile dzieci ma Małgorzata Tomaszewska?, fot. KAPIF

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety, pomimo sukcesywnej kariery prezenterka nie może pochwalić się równie udanym życiem miłosnym. Dziennikarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa.

Małgorzata Tomaszewska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu

Prowadząca “Pytanie na śniadanie” cieszy się niemałą sympatią telewidzów, którzy nieustannie chwalą ją za jej ogromną charyzmę i profesjonalizm. Gwiazda otrzymuje również mnóstwo komplementów na temat swojego wyglądu, a zwłaszcza figury, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka.

Nawet pomimo tego, że Małgorzata Tomaszewska jest piękną i mądrą kobietą, przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Dziennikarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Najpierw związała się z kierowcą o nazwisku Słomina. Niestety, niewiele wiadomo na temat mężczyzny, ponieważ sama prezenterka bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie opowiada na temat życia uczuciowego w mediach.

Małgorzata Tomaszewska 2.jpg
Małgorzata Tomaszewska ma za sobą dwa nieudane małżęństwa, fot. KAPIF
To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej nie był Polakiem

Krótko po rozstaniu ze swoim pierwszym ukochanym gwiazda znów znalazła upragnione szczęście. Tym razem na jej drodze stanął Turek Ahmet Seygi Yigit Tarci, który przez długi czas był jej sąsiadem. 

Co ciekawe, zakochani mieli spotkać się przypadkiem w jednej z warszawskich restauracji i dokładnie wtedy poczuli, że z ich relacji może wyniknąć coś więcej. Sama gwiazda nigdy nie pokazała publicznie ukochanego, ponieważ chciała chronić go od komentarzy internautów.

I choć małżonkowie rozstali się w 2021 roku, owocem ich związku jest ukochany synek Enzo, który przyszedł na świat w 2017 roku. Sama Małgorzata Tomaszewska niechętnie opowiadała o rozwodzie i powodach rozstania z mężem i dopiero po czasie przyznała, że jej związek przeszedł do historii.

Małgorzata Tomaszewska 1.jpg
Małgorzata Tomaszewska ma synka Enzo, fot. KAPIF

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka!

Właśnie teraz media obiegła radosna wiadomość. W dzisiejszym odcinku programu “Pytanie na śniadanie” w ramach segmentu “Czerwony dywan” rozmawiano na temat gwiazd, które spodziewają się dziecka lub niedawno powitały na świecie swoje pociechy.

W pewnym momencie prowadzący show Aleksander Sikora wyznał, że został upoważniony przez swoją “programową żonę” do przekazania radosnej nowiny. Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży i właśnie oczekuje na narodziny drugiego dziecka. Jak ujawnił jej kolega ze śniadaniówki, prezenterka przebywa obecnie na wakacjach wraz z ojcem maleństwa oraz synkiem Enzo.

W studiu “Pytania na śniadanie” nie zabrakło okrzyków radości i gratulacji. Aleksander Sikora zwrócił się również do rodziców przyszłej mamy i serdecznie pogratulował im kolejnego wnuka. Jednocześnie podziękował wszystkim za dyskrecję i możliwość ogłoszenia ciąży przez prezenterkę w dogodnym dla niej terminie.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik