Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koroniewska i Dowbor przeżyli zdradę. Kryzys trwał wieczność
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.05.2024 18:24

Koroniewska i Dowbor przeżyli zdradę. Kryzys trwał wieczność

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Fot. KAPiF

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą w tym roku świętować dwudziestą rocznicę ślubu. Okazuje się, że zanim stanęli na ślubnym kobiercu, przeszli poważny kryzys. Pomiędzy aktorką i dziennikarzem miała stanąć inna kobieta.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają za sobą dekady związku

Poznali się na planie serialu “M jak miłość”, gdzie dziennikarz miał przeprowadzić wywiad z odtwórczynią jednej z głównych ról. Pierwsze wrażenie Macieja Dowbora na temat przyszłej partnerki nie było zbyt dobre. Nazwał ją nawet “wieśniarą”.

Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: »Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny już czekam« - śmiał się podczas “Domówki u Dowborów”.

Zaiskrzyło pomiędzy nimi nieco później. Ze względu na to, że oboje byli wówczas w poprzednich związkach, musieli najpierw domknąć wszystkie sprawy. Joanna Koroniewska wyprowadziła się od partnera i zaczęła rozwijać relację z dziennikarzem. Krótko później para żyła już pod jednym dachem.

KAPIF_oryginal_K299645F.jpg
Fot. KAPiF
Koroniewska zapomniała garderoby do zdjęcia? Osłania się tylko rękami. Fani szaleją: "Aż ślinka cieknie. Co na to Dowbor?" Zostawił ją w święta? Dowbor i Szelągowska przyłapani razem w Hiszpanii. Co na to Koroniewska?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeżyli poważny kryzys

Do ich ślubu doszło w 2014 roku. Okazuje się jednak, że jeszcze zanim stanęli na ślubnym kobiercu, przeżyli niemały kryzys. Dwa lata wcześniej Maciej Dowbor zasugerował w jednym z wywiadów, że para dała sobie czas na odpoczynek. Joanna Koroniewska nie spędziła ani świąt Bożego Narodzenia, ani Sylwestra w towarzystwie ukochanego.

W kolejnych miesiącach media obiegły informacje o rzekomym romansie dziennikarza. Podobno miał spotykać się z prawniczką o imieniu Anna. Wiosną kobieta miała jednak zdecydować o zakończeniu relacji z Maciejem Dowborem, czego przyczyną była prawdopodobnie natarczywość paparazzi. W sierpniu 2012 roku dziennikarz i aktorka postanowili do siebie wrócić.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Koroniewska zobaczyła męża z inną. Jej reakcja rozkłada na łopatki

Tak dziś wygląda związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Para stanęła na ślubnym kobiercu 26 grudnia 2014 roku. Okazało się, że udało im się pokonać wszelkie przeciwności losu, bowiem są już razem niemal dwie dekady. Przez ten czas na świat przyszły dwie córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora - obecnie 14-letnia Janina oraz 5-letnia Helena. Warto zauważyć, że małżeństwo aktorki i dziennikarza jest jednym z najdłuższych stażem, jeśli chodzi o polski show-biznes.

Życie bez dziecka jest wygodne, nie oszukujmy się. Poza tym w naszym kraju kobieta zazwyczaj na jednej szali musi postawić karierę zawodową, a na drugiej rodzinę. Nie jest jej łatwo wrócić do zawodu, nawet emocjonalnie. Asia poświęciła się Jance całkowicie. Przez pół roku siedziała w domu i wykonywała gigantyczną pracę. Znałem ją jako dziewczynę, a zaczęła być stuprocentową kobietą. Matką. Po urodzeniu dziecka podoba mi się nawet bardziej niż przed - mówił “VIVIE!” Maciej Dowbor.

Okazuje się, że para długo starała się o dziecko. Joanna Koroniewska marzyła o gromadce dzieci, jednak przez pewien czas nie udawało jej się utrzymać ciąży. W ciągu pięciu lat pięć razy poroniła. Dziś jednak jest szczęśliwą mamą dwóch córek, bez których nie wyobraża sobie życia.

KAPIF_oryginal_K1003958F.jpg
Fot. KAPiF