Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wygląda były partner Klaudii El Dursi. To z nim ma starszego syna
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.05.2024 13:56

Tak wygląda były partner Klaudii El Dursi. To z nim ma starszego syna

Klaudia El Dursi
fot. KAPIF

Klaudia El Dursi bardzo chroni swoją prywatność. Z tego też powodu nigdy nie pokazała ojca swojego starszego syna. Teraz na jej profilu na Instagramie pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym zapozowała cała najbliższa rodzina gwiazdy.

Klaudia El Dursi bardzo chroni swoją prywatność

Gwiazda programu “Hotel Paradise” zaistniała w polskim show-biznesie już wiele lat temu. Swoje pierwsze kroki stawiała w show “Top Model”, gdzie natychmiast podbiła serca jurorów i wywalczyła dla siebie Złoty Bilet, który gwarantował jej automatyczny awans do finału. Wcześniej modelka przez długi czas pracowała jako “wodzianka” w studiu talk-show Kuby Wojewódzkiego.

Pomimo ogromnej popularności prowadząca reality show niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że Klaudia El Dursi jest szczęśliwą mamą dwóch chłopców. Pierwszy z nich urodził się, gdy ta miała zaledwie 19 lat.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi bardzo chroni swoją prywatność, fot. KAPIF
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi bardzo chroni swoją prywatność, fot. KAPIF
"Bez przesady. To nie jest wesele". Eksperta krytykuje prezenty na komunię Nie żyje wielka Polka. "Sosenka" zrobiła dla kraju coś niewyobrażalnego

Klaudia El Dursi nigdy nie pokazywała ojca swojego starszego syna

Gwiazda nie ukrywa, że jej dzieci są prawdziwym oczkiem w jej głowie. Starsza z pociech modelki przyszła na świat w 2009 roku, gdy miała zaledwie 19 lat. Pomimo narodzin Dawida Klaudia El Dursi nie była w stanie uratować swojego związku z jego ojcem. Teraz jednak rodzicom chłopca udało się dojść do porozumienia i obydwoje deklarują, że łączy ich szczera przyjaźń.

Uwielbiamy się, kochamy się. [...] Musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy. Nie wyobrażam sobie czasu wolnego bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia - przyznała prowadząca “Hotel Paradise” w rozmowie z Pomponikiem.

Obecnie gwiazda związana jest z Jackiem Leszczyńskim, który zawodowo zajmuje się biznesem. Para doczekała się również syna — Jan przyszedł na świat w 2014 roku.

ZOBACZ TEŻ: "Ale ślicznotka". Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" rozpala zmysły.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie byłego partnera

Modelka nie ukrywa, że nie może narzekać na brak pracy i zobowiązań zawodowych. Obecnie przebywa ona w egzotycznych krajach, gdzie pracuje nad kolejnymi sezonami kultowego “Hotelu Paradise”. Okazało się, że w czasie pracy odwiedziła ją rodzina.

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć aktualnego partnera Klaudii El Dursi i jej młodszego syna. Obok nich stoi były ukochany gwiazdy wraz ze starszym synem Dawidem. 

Tymczasem w Singapurze. Jacy ojcowie, tacy synowie - podpisała zdjęcie modelka.

Klaudia el dursi 1.jpg
Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie byłego partnera, fot. Instagram