Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamil Bednarek już jest po ślubie. Ale wyznanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.05.2024 13:45

Kamil Bednarek już jest po ślubie. Ale wyznanie

Kamil Bednarek
Fot. KAPiF

Kamil Bednarek jest uwielbianym polskim artystą, którego charakterystyczne brzmienia muzyki reggae wyniosły na wyżyny popularności. Muzyk posiada ogromne grono wielbicieli, wśród których znajduje się sporo przedstawicielek płci pięknej. Fanki przeżyły prawdziwy szok, gdy okazało się, że przystojny wokalista jest już zajęty! 

Kamil Bednarek pilnie strzeże swojej prywatności przed mediami

Początki muzycznej przygody Kamila Bednarka sięgają 2008 roku, gdy razem z przyjaciółmi założył swój pierwszy zespół Star Guard Muffin. Rok później grupa wydała autorski minialbum, jednak rozpoznawalność artyście przyniósł dopiero udział w 3. edycji programu “Mam Talent” w 2010 roku. Wokalista, który zachwycił jury oraz publiczność piosenkami w rytmach reggae, dotarł aż do finału. Ostateczne starcie przegrał o włos z Magdą Welc. Mimo to udział w show otworzył mu drzwi do ogólnokrajowej kariery.

Bednarka doskonale kojarzą słuchacze rozgłośni radiowych, gdzie jego kawałki chętnie puszczane są przez cały czas. Nie sposób zaprzeczyć owocnej karierze artysty, choć obecnie jest on nieco mniej popularny niż przed laty. Mimo to dalej ma za sobą pokaźne grono fanów, którzy starają się śledzić kulisy nie tylko jego życia zawodowego, ale również osobistego. Na temat tego drugiego nie wiadomo jednak zbyt wiele. Muzyk chroni swoją prywatność. Choć na co dzień unika zwierzeń przed kamerą, słynnemu dziennikarzowi udało się w ostatnim czasie namówić go na szczery wywiad. To, co Bednarek w nim ujawnił, wstrząsnęło jego fankami!

Grała w hitowym serialu "Adam i Ewa". Później dopadła ją straszna choroba "Bez przesady. To nie jest wesele". Eksperta krytykuje prezenty na komunię

Kamil Bednarek jest już po ślubie! Fanki nie mogą się z tym pogodzić

W ostatnim czasie Kamil Bednarek wystąpił w podcaście Żurnalisty, gdzie otworzył się na temat nawet najbardziej osobistych tematów. Wyznaniem, które zaskoczyło fanów, było m.in. to, które dotyczyło zamieszania związanego z dofinansowaniem artystów podczas pandemii COVID-19. Artysta wnioskował wówczas o pomocniczą dotację, przez co spadł na niego ogromny hejt. Z tego powodu przyznał, że drugi raz nawet by nie pomyślał o zgłoszeniu się po publiczne wsparcie.

Gdybym wiedział, jakie są konsekwencje tego, to na pewno byśmy tego nie zgłaszali – podsumował gorzko. 

Temat, który jednak wywołał najwięcej emocji, został poruszony na samym końcu wywiadu. Żurnalista tradycyjnie zadaje wówczas swoim gościom serię pytań, na które oczekuje krótkich i prostych odpowiedzi. Tak było i tym razem. W pewnym momencie dziennikarz poruszył bardzo intymną sferę życia artysty, ponieważ zapytań, kiedy ostatni raz zdarzyło mu się oglądać filmy por*********e. 

Kiedyś to się fikołki oglądało, ale od kiedy mam żonę, to ona sprawia, że już nie mam takiej potrzeby – wyznał Bednarek.

Jego słowa spowodowały lawinę komentarzy. Zaskoczone fanki powtarzały tylko jedno pytanie: “Jak to żonę?”.

Projekt bez nazwy (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje wielka Polka. "Sosenka" zrobiła dla kraju coś niewyobrażalnego

Kim jest ukochana Kamila Bednarka?

Kamil Bednarek uchodzi za bardzo skrytego artystę, który chciałby być znany wyłącznie ze swojej twórczości, a nie tematów dotyczących życia osobistego. Nic więc dziwnego, że po jego wyznaniu u Żurnalisty, niektóre fanki nie mogły otrząsnąć się po wyznaniu, że już od jakiegoś czas muzyk jest żonaty. 

Na temat jego ukochanej praktycznie nic nie wiadomo. Warto jednak wspomnieć, że muzyk już w ubiegłym roku informował, że jest w szczęśliwym związku z kobietą. Dokładnie w Walentynki zaprezentował fanom teledysk do piosenki “Jesteś tu”. W nawiązaniu do tego, opublikował w mediach społecznościowych obszerny wpis, w której zdradził, że utwór napisał z myślą o ukochanej — Pameli.

Życzę nam wszystkim, abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie. Miłość! – pisał artysta.

@zurnalista.pl

Nasza rozmowa jest już dostępna na Spotify 🔥

♬ oryginalny dźwięk – zurnalista.pl - zurnalista.pl