Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowska upiększała się u chirurga. Przyznała się do jednego zabiegu
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.06.2024 18:08

Lewandowska upiększała się u chirurga. Przyznała się do jednego zabiegu

Anna Lewandowska
fot. AKPA

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Metamorfoza żony Roberta Lewandowskiego na przestrzeni ostatnich lat robi wrażenie. Trudno odmówić jej urody. Czy Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej? Ona przyznaje się do jednego zabiegu. Ekspert wymienia, co jego zdaniem, mogła mieć zrobione Lewandowska. 

Anna Lewandowska to najpopularniejsza polska WAGs

Anna Lewandowska to żona jednego z naszych najlepszych piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Para wspólnie doczekała się dwóch córek - Klary i Laury. Obecnie Lewandowscy mieszkają w Hiszpanii, ponieważ Lewy na co dzień gra w tamtejszym klubie. 

Lewandowska na przestrzeni ostatnich lat przeszła niemałą metamorfozę. W ostatnim czasie możemy zauważyć, że żona napastnika naszej drużyny narodowej ma m.in. dużo jaśniejsze włosy. Nie jest to jednak jedyna zmiana. Mimo że trenerka przyznaje się tylko do jednego zabiegu, ekspert jest zdania, że ingerencji specjalistów w jej urodę było więcej. 

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA
Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie Euro 2024: Niestety! Polacy przegrywają z Holandią po heroicznym boju

Anna Lewandowska przyznała się tylko do jednego zabiegu

Jakiś czas temu wydana została książka “Imperium Lewandowska”, na potrzeby której żona Lewego udzieliła szczerego wywiadu. Anna Lewandowska w rozmowie z Moniką Sobień-Górską uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że przeszła operację powiększania piersi w marcu 2021 r. Poza tym przyznała się jeszcze do dwukrotnego zastosowania botoksu, który miała wstrzyknąć w czoło. 

Portal Fakt.pl postanowił poprosić eksperta od medycyny estetycznej o opinię. Tabloid skontaktował się z kosmetologiem, Adamem Piekutem. 

Cera żony Roberta Lewandowskiego jest gładka i satynowa. Koloryt skóry jest wyrównany. Na powierzchni nie widać dużych porów, zaskórników, wyprysków czy przebarwień. Cera Anny Lewandowskiej jest wybitnie dobrze wypielęgnowana, nawilżona, oczyszczona, ujędrniona i zabezpieczona przed szkodliwym działaniem słońca  - ocenił specjalista. 

Następnie wyjaśnił, z jakich zabiegów pielęgnacyjnych mogła korzystać Lewandowska.

Stan ten zapewne jest efektem zdrowego trybu życia, ale i wsparcia zabiegowego. Zabiegi takie jak mezoterapie igłowe z użyciem koktajli witaminowych czy osocza własnej krwi są bardzo efektywne w działaniu rewitalizującym skórę. Dzięki temu nawet w okolicach 40. roku życia możemy olśniewać innych cerą dwudziestolatki. Gładkość cery również wspierają zabiegi kwasowe, które uszczelniają skórę, usuwają grudki i peelingują jej powierzchnie, dając satynowy połysk - skwitował Adam Piekut.

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy fot. East News

Ekspert ocenia, czy chirurg ingerował w twarz Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zarzeka się, że poza wstrzyknięciem botoksu w czoło, nic więcej z twarzą nie robiła, jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Specjalista jest jednak innego zdania. 

Na zdjęciach z początku kariery Pani Anny widzimy problematyczne powieki - zarówno górne jak i dolne. Dziś są one jakby łagodniejsze, co może sugerować chirurgiczną ich korektę. Usta w porównaniu z ich wyglądem sprzed lat są aktualnie bardziej całuśne, soczyste, pełne. Taki efekt dają zabiegi rewitalizacji kwasem hialuronowym, którego odrobina podana w czerwień wargową wiąże wodę, nadając ustom apetyczny charakter i jednocześnie je napinając - ocenił ekspert w rozmowie z Faktem.

Jak bardzo zmieniła się Lewandowska? Oceńcie sami. 

Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku fot. KAPiF