Lifestyle.Lelum.pl Plotki i gwiazdy Bartosz Kurek przerwał wywiad kolegi. Wparował i od razu rzucił mięsem

Bartosz Kurek przerwał wywiad kolegi. Wparował i od razu rzucił mięsem

8 sierpnia 2024
Autor tekstu: Julia Bogucka

Za polskimi siatkarzami jeden z trudniejszych meczów bieżących Igrzysk Olimpijskich. Po wywalczeniu sobie awansu do finału zawodników opanowała euforia. Przejawia się ona również w wywiadach, których udzielili krótko po zwycięstwie. Bartosz Kurek nie mógł się powstrzymać przed tymi słowami.

Spektakularne zwycięstwo Polaków w półfinale Igrzysk Olimpijskich

To był jeden z najważniejszych spotkań w historii polskiej siatkówki. Wczorajszy mecz przeciwko Stanom Zjednoczonym, który odbył się w ramach półfinału bieżących Igrzysk Olimpijskich , zapewnił wielu osobom ogrom emocji. Po pierwszym zwycięskim secie przyszedł czas na porażkę. Nie dawała ona jednak zbyt wielu powodów do obaw . To dopiero trzecia partia wyprowadziła naszych siatkarzy z równowagi.

Straciliśmy przewagę w każdym elemencie, najbardziej doskwierały jednak kłopoty w przyjęciu oraz obronie. To wynik niefortunnej kontuzji, jakiej doznał libero Paweł Zatorski po zderzeniu z innym zawodnikiem . Trzeci set zakończył się wynikiem 14:25, co mogło wskazywać na zbliżającą się porażkę. Kolejna partia okazała się jednak przełomem. Po krótkim odświeżeniu umysłów i pobudzającej mowie Tomasza Fornala siatkarze wrócili do znanej kibicom formy. Ostatecznie spotkanie zwyciężyła Polska wynikiem 3:2, czym zapewniła sobie awans do finału Igrzysk Olimpijskich .

Kurek nieźle palnął podczas wywiadu po meczu. To powiedział o żonie
Mocne słowa Fornala aż dudnią w uszach. Nie gryzł się w język

Euforia ogarnęła wszystkich kibiców polskich siatkarzy

Na boisku i poza nim zapanowała euforia. Kibice zgromadzeni na trybunach, ale również ci, którzy oglądali mecz w telewizji, wstali z miejsc i głośno wyartykułowali swoją radość . Na płycie pojawiło się mnóstwo łez szczęścia. Siatkarze wstali z kolan i pokazali, że w tym sporcie zwyczajnie nie ma rzeczy niemożliwych . Krótko później Tomasz Fornal wykrzyknął do mikrofonu dziennikarzy Eurosportu: “Polska górą!”, a komentatorzy poprosili o alkohol na stanowisko .

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w wielu domach w kraju strzelił tego popołudnia korek szampana. Inni już zapewne chłodzą kolejną butelkę, szykując się na sobotni mecz . Przeciwnikami Polaków będą Francuzi. Jedno jest pewne — nasza reprezentacja wróci do domu z medalami na szyjach. Nie wiadomo jeszcze tylko, czy dominować będzie srebro, czy jednak złoto . Spotkanie rozpocznie się 10 sierpnia o godzinie 13:00.

Bartosz Kurek przerwał wywiad Grzegorza Łomacza

Przed polskimi siatkarzami świetlana przyszłość, jeśli chodzi o bieżące Igrzyska Olimpijskie, a jednym z jej promieni jest bez wątpienia rozgrywający Grzegorz Łomacz . Siatkarz pojawił się na boisku dopiero w połowie czwartego seta i od razu wniósł do zespołu świeżość. Jego dokładność i precyzja były składową wczorajszego sukcesu reprezentacji . Kiedy po spotkaniu udzielał wywiadu dla TVP Sport, w pewnym momencie do głosu doszedł kapitan drużyny Bartosz Kurek .

Co on tu opowiada k**wa? Wszedł i wygrał mecz, ma wielkie jaja, czekał na tą szansę bardzo, bardzo długo i zrobił, co do niego należało. Szacun, szacun - powiedział siatkarz prosto do mikrofonu.

Po wszystkim podał sobie rękę z rozgrywającym i skierował się w stronę szatni . Trudno wyobrazić sobie emocje, z jakimi siatkarze opuszczali wczoraj boisko, choć wywiady , których udzielili, dają nam pewną wskazówkę .

"Rolnik szuka żony": Agnieszka jest w ciąży? Wystarczyło jedno zdjęcie