Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Babcia Barona jest aktorką. Grała w ”Pierwszej miłości” i ”Kiepskich”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2024 08:35

Babcia Barona jest aktorką. Grała w ”Pierwszej miłości” i ”Kiepskich”

Baron, Sandra Kubicka
Fot. KAPiF

Lada moment na świecie pojawi się pierwsze dziecko Barona i Sandry Kubickiej. Wszyscy bliscy zakochanych z niecierpliwością wyczekują narodzin upragnionego maluszka. Wśród grona tych osób znajduje się m.in. babcia muzyka, z którą ten utrzymuje szczególnie bliską i wyjątkową relację. Dla niektórych fanów fakt, że kobieta w przeszłości podbijała polską scenę artystyczną, może okazać się sporym zaskoczeniem!

Baron i Sandra Kubicka już wybrali imię dla dziecka

Sandra Kubicka oraz Aleksander Milwiw-Baron są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka, którą modelka ogłosiła pod koniec ubiegłego roku, sprawiła, że ich fani nie posiadali się z radości. 6 kwietnia zakochani ponownie zaskoczyli swoich zwolenników, informując, że są już po ślubie. Para pobrała się w tajemnicy, jednak ich szczęście było tak duże, że zechcieli podzielić się nim ze światem. 

Kubicka już nie raz udowodniła, że nie ma przed swoimi fanami żadnych tajemnic. Często udziela się w mediach społecznościowych, a także udziela wywiadów, w których dziennikarze nie omieszkają pytać jej o najbardziej prywatne szczegóły życia. Kilka dni temu w rozmowie z portalem “JastrząbPost” modelka zdradziła nawet, na jakie imię dla dziecka zdecydowała się wraz z ukochanym. Okazało się, że oboje od dawna mieli je upatrzone:

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Mam to samo, które chciał Alek i złożyło się idealnie, bo w ogóle nie było dyskusji. Wiedzieliśmy, że to będzie to imię. To jest imię polskie. Takie międzynarodowe. W każdym języku da się je wymówić. Nie wymyślamy żadnych dziwnych imion. Piękne, klasyczne, oldschoolowe imię – opisała dokładnie żona Barona.

Baron.jpg
Fot. KAPiF
Sandra Kubicka już wybrała imię dla syna. "Takie międzynarodowe" Sandra Kubicka i Alek Baron już po ślubie. Wesołe wieści

Baron zapozował do uroczej fotografii z babcią

W lipcu 2022 roku gruchnęła informacja, że babcia Barona trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak sama opowiadała w rozmowie z “Super Expressem”, trafiła tam, gdy jej stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Trudną decyzję o przeniesieniu jej do miejsca, gdzie miałaby zapewnioną fachową opiekę, podjął jej syn. Było to jednak bardzo dobre posunięcie, ponieważ kobieta już po kilku tygodniach zaczęła wracać do pełni sił. 

Baron ma ze swoją babcią bardzo bliską relację. Chętnie opowiada o niej w wywiadach, a także publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu wstawił na Instagrama pamiątkową fotografię, gdy bliska przyjechała go odwiedzić:

Niedzielny spacer z moją ukochaną Babcią po okolicach naszego nowego domu, to dla mnie najbardziej magiczne momenty… – napisał. 

Fani nie ukrywali, że widok muzyka z babcią bardzo ich rozczulił. Zostawili pod postem mnóstwo komentarzy, w których zachwycali się ukochaną krewną idola. Nie każdy wie, że w przeszłości robiła furorę jako aktorka!

ZOBACZ TEŻ: The Voice Kids: To trio zachwyciło jurorów. Natasza aż otworzyła usta z wrażenia

Mało kto wie, że babcia Barona to znana aktorka. Lata temu robiła wspaniałą karierę

Co bardziej uważni fani szybko zorientowali się, że kobieta, u boku której Baron zapozował do zdjęcia, lata temu podbijała show-biznes. Marlena Milwiw-Baron jest aktorką telewizyjną i teatralną, a na swoim koncie ma występy w najbardziej znanych polskich produkcjach! Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1962 roku filmie “Jak być kochaną” w reżyserii Wojciecha Hasa. Później występowała w takich produkcjach jak “On, ona, oni”, “Sezon na bażanty” czy “Odlotowe wakacje”. Zagrała również w tak popularnych serialach jak “Warto kochać”, “Świat według Kiepskich” czy “Pierwsza Miłość”. Mimo to zawsze podkreślała, że najlepiej spełnia się na deskach teatrów:

Aktorstwo to dla mnie teatr. Film to jest czekanie, to są światła, na ostatnim miejscu jest aktor. Film to są pieniądze. Parę dni w filmie to miesięczna gaża w teatrze. Dla mnie najważniejszy jest teatr. To jest niepowtarzalne – mówiła w jednym z wywiadów.

Babcia Barona od kilku lat mieszka w słynnym Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, gdzie ma zapewnioną najlepszą, całodobową opiekę. Muzyk niejednokrotnie podkreślał, że więź z krewną jest dla niego bardzo ważna, dlatego regularnie ją odwiedza.

Baron (1).jpg
Fot. KAPiF