Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "The Voice Kids": Tomson i Baron wybrali drużynę. Widzowie grzmią po tym, jak potraktowano uczestniczkę. "To jakieś jaja"
Michał Fitz
Michał Fitz 16.04.2023 22:19

"The Voice Kids": Tomson i Baron wybrali drużynę. Widzowie grzmią po tym, jak potraktowano uczestniczkę. "To jakieś jaja"

Baron i Tomson
fot. KAPiF

Zrobiło się głośno o najnowszym odcinku programu „The Voice Kids". Emocje wzbudził werdykt, który według wielu wiernych fanów programu jest niesprawiedliwy. Wyjaśniamy, dlaczego wybór Tomsona i Barona wywołał niemałe kontrowersje wśród widzów. 

“The Voice Kids" cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Jednak proporcjonalnie do wielkości rozgłosu, szerokim echem odbijają się negatywne komentarze, które właśnie zasypały media społecznościowe programu.

"The Voice Kids": Kogo wybrali Tomson i Baron?

“The Voice Kids” to popularne talent show emitowane na antenie TVP już nieco ponad 5 lat. W najnowszym odcinku 6 edycji programu trenerzy Tomson i Baron rozpoczęli etap bitew w swojej drużynie. Nie był to łatwy moment, każda z prezentujących się trójek dzieciaków świetnie się zaprezentowała. 

Niemniej, jurorzy musieli wyeliminować większość utalentowanych uczestników. Ostatecznie postawili na Anię, Marcela i Kingę. Czy mogli wybrać lepiej?

Dramatyczne sceny w Biedronce, klientka nie żyje. Sklep wydał oświadczenie

"The Voice Kids": Fani nie byli zadowoleni z decyzji jurorów

Telewidzowie uważają, że tak. W mediach społecznościowych programu stanowczo dali znać, kto według nich powinien znaleźć się w finałowej trójce. Jak się okazuje, internauci mieli jedną faworytkę. 

- To jakieś jaja, że przeszła Anka! Helena bije ją milion razy swoim talentem. Co do Kingi i Marcela to słuszny wybór - pisze jeden z internautów. 

- Musiałam dwa razy sobie powtórzyć, kogo wybrali chłopaki, bo nie mogłam uwierzyć, że zamiast Anki nie wzięli Heleny. Kinga i Marcel to jak najbardziej słuszny wybór - dodaje ktoś inny.

- Dlaczego nie Helenka? Jurorzy, co z Wami? - dopytuje kolejna użytkowniczka.

 

"The Voice Kids": Helenka już wcześniej była tematem dyskusji

Fakt, że ostatecznie widzowie dopominali się o Helenkę, jest o tyle ciekawy, że wcześniej spora część widzów w ogóle nie widziała jej na tym etapie. Wcześniej bowiem, w trakcie sing offów, rywalizowała z Dominikiem i Tercetem Madame.

Po tamtym występie internauci tłumnie pisali, że według nich powinno przejść trio dziewcząt. Jedno zwracali uwagę na to, że dziewczyny wypadły najlepiej, inni podkreślali ich świetne chórki, a jeszcze kolejni uważali, że powinno się je wyróżnić, bo tercetu w finałowym etapie show jeszcze nie było. Jak widać, wszystkim widzom nie da się dogodzić.

Zobacz post:

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów