Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aż 9 razy składała małżeńską przysięgę. Ta aktorka to istna rekordzistka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.04.2024 09:01

Aż 9 razy składała małżeńską przysięgę. Ta aktorka to istna rekordzistka

Jennifer O'Neill
Fot. Luigi Zampa/Wikimedia Commons

Jennifer O'Neil odkąd skończyła piętnaście lat, pracowała jako modelka. Zagrała również w wielu produkcjach filmowych, choć nie przyniosły jej one ogólnoświatowej sławy. Może się jednak poszczycić czymś innym. Dziewięć razy stawała na ślubnym kobiercu i wychodziła za mąż. Jednemu z partnerów przysięgała nawet dwukrotnie.

Amerykańska aktorka prężnie rozwijała karierę

Jennifer O'Neill rozpoczęła karierę aktorki w 1970 roku, kiedy zagrała w filmie “Rio Lobo”. Pochodząca z Brazylii modelka rozwijała swoje umiejętności w produkcjach kinowych, w 1994 roku wykreowała postać Lidii w produkcji “Dzieje Apostolskie”. Grała również w serialach telewizyjnych. Występowała przed kamerami do 2016 roku, a jej ostatnią rolą była Linda w “Mojej miłości”.

Kobieta pracowała również jako modelka, a karierę w tej branży rozpoczęła, mając zaledwie 15 lat. W latach 60. ubiegłego wieku została zauważona przez agencję Ford Model, z którą ostatecznie Jennifer O'Neill zawiązała kontrakt. To dzięki temu mogła pojawiać się na okładkach największych magazynów tych czasów takich jak “Vogue”, “Cosmopolitan” czy “Seventeen”

Jennifer_O'Neill_1973.JPG
Fot. Warner Bros. Pictures/Wikimedia Commons
Była żona Ibisza powiedziała nieco za dużo? Zdradziła sekrety alkowy! Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!

Za jednego mężczyznę wyszła dwukrotnie

Jest prawdziwą rekordzistką, jeśli chodzi o liczbę zawiązanych małżeństw. Okazuje się, że aktorka stawała na ślubnym kobiercu dziewięć razy. Pierwszy raz wyszła za mąż, mając siedemnaście lat i to w tym związku urodziła się jej córka. Ta relacja jednak nie przetrwała próby czasu i szybko się rozpadła. Krótko później kobieta zawarła małżeństwo z Josephem Costerem, który jednak również nie spełnił jej oczekiwań. Jej trzecim mężem był choreograf Nick De Noia. Mężczyzna zmarł tragicznie pod koniec lat 80

Jako czwartego poślubiła Jeffa Barry'ego, piąty w kolejce był John Lederer. W tym małżeństwie urodził się syn aktorki. Szósty raz stanęła na ślubnym kobiercu z Richardem Alanem Brownem, a po raz siódmy z Neilem L. Boninem. Ósmy ślub odbył się z… mężem numer sześć! Za drugim razem jednak ponownie się nie udało. Od 1996 roku Jennifer O'Neill jest żoną Mervina Sidneya Louque'a Jr.

ZOBACZ TEŻ: Los był dla Katarzyny Chrzanowskiej okrutny. Tragedia za tragedią

Dziś aktorka odsunęła się w cień

Choć prawdopodobnie się tak nie mówi, to w przypadku Jennifer “do dziewięciu razy sztuka”. Z obecnym mężem jest już związana niemal trzydzieści lat. Dziś aktorka zakończyła już swoją karierę, co nie oznacza jednak, że trzyma się całkowicie z daleka od mediów. Kobieta zajmuje się hodowlą koni, ale zainteresowała się również działalnością aktywistyczną. Od kilku lat angażuje się w ruch pro-life, a motywuje to swoim własnym doświadczeniem z aborcją.

Miałam aborcję i płaciłam za nią przez całe życie. Wyzdrowiałam. Teraz mogę pomagać innym kobietom - tłumaczyła amerykańskim senatorom.

Jak twierdziła, po terminacji ciąży wiele lat borykała się z głęboką depresją. Od 2010 roku prowadzi ośrodek wspierający weteranów wojennych oraz aktywnych żołnierzy hipoterapią, czyli zajęciami terapeutyczno-rehabilitacyjnymi z udziałem koni.