Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gąsiorowska jeszcze się nie rozwiodła, a już ma nowego partnera?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.04.2024 09:49

Gąsiorowska jeszcze się nie rozwiodła, a już ma nowego partnera?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
fot. KAPIF

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski do niedawna uchodzili za jedną z najlepiej dobranych aktorskich par w polskim show-biznesie. Małżeństwo wkrótce miało świętować 14. rocznicę ślubu, ale obecnie znajduje się w trakcie bolesnego procesu rozwodowego. Jakby tego było mało, aktorka ponoć już sobie układa z kimś innym.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozwodzą

Choć związek Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego wydawał się na pierwszy rzut oka wyjątkowo harmonijny, to za zamkniętymi drzwiami piętrzyły się problemy. Aktorka potwierdziła oficjalnie, że ich małżeństwo uważa za nie do uratowania, a jednym z powodów tego rozstania miały być pewne nawyki sławnego aktora.

Aktorzy pobrali się 10 kwietnia 2010 roku i wywołali niemały skandal, gdyż tego samego dnia rano rozbił się samolot prezydencki Tu-154 w Smoleńsku. Para doczekała się dwójki dzieci - 12-letniego Klemensa i 10-letniej Jadwigi.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
fot. KAPIF
Smutna informacja. Po 13 latach koniec małżeństwa aktorskiej pary Kurdej Szatan słów, które padły na antenie TVP już nie cofnie

Aktorka zdradziła, dlaczego w jej małżeństwie pojawiły się problemy

Choć artyści rzadko zabierali głos na temat swojego związku, od pewnego czasu głośno było o kryzysie w ich relacji, co aktorka zresztą potwierdziła w niedawnym wywiadzie dla natemat.pl. Zdradziła również przyczyny problemów w związku.

Masz rodzinę, jesteś odpowiedzialny za dzieci, jest alkohol. Ten temat był i jest problemem. Wtedy podejmuje się kolejne kroki, żeby sobie poradzić [...] Nasza historia skończyła się dawno temu. Przez długi czas milczeliśmy na ten temat. Nie chcieliśmy publicznie poruszać naszych prywatnych spraw. [...] Już bardzo długo nie jesteśmy razem. Tak, rozwodzimy się - zdradziła aktorka w wywiadzie.

Roma Gąsiorowska jeszcze sięnie rozwiodła, a już ma nowego partnera?

Formalnie para nadal pozostaje małżeństwem, gdyż dwie zaplanowane rozprawy rozwodowe zostały odwołane. Wniosek Żurawskiego o zabezpieczenie kontaktów z dziećmi, Klemensem i Jadwigą, świadczy o napiętej sytuacji między aktorami, a sam aktor twierdzi, że była ukochana utrudnia mu kontakt z potomstwem. Jakby tego było mało, Roma Gąsiorowska ma oczekiwać kolosalnych alimentów w wysokości 10 tys. zł alimentów miesięcznie.

Poza problemami w związku pojawiły się również sugestie, że do rozstania doprowadził "ktoś trzeci". Jak informuje “Rewia”, aktorka już planuje swoje życie z innym mężczyzną, który daje jej nadzieję na szczęśliwą przyszłość po rozwodzie i o nowym znajomym myśli bardzo poważnie

Od pewnego czasu u jej boku jest mężczyzna, z którym stara się ułożyć sobie życie. Właśnie dlatego chce zapomnieć o chorobie alkoholowej Michała i zacząć na nowo - przekazał informator tygodnikowi.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
fot. KAPIF