Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania z Rolnika w szpitalu po porodzie. A jej ukochany? Ale zabawa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.05.2024 14:10

Ania z Rolnika w szpitalu po porodzie. A jej ukochany? Ale zabawa

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony", instagram.com/jakub_manikowski

Anna Derbiszewska wzięła udział w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Piękna i sympatyczna rolniczka doczekała się pokaźnego grona adoratorów, spośród których udało jej się stworzyć relację z Jakubem. Po zakończeniu udziału w show para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a także, że zamierza się pobrać. Wczoraj na świat przyszedł ich synek. Ania będzie musiała jeszcze zostać w szpitalu, jednak jej ukochany nie próżnuje. Właśnie opublikował zdjęcie.

Ania i Jakub z programu "Rolnik szuka żony" tworzą zgraną parę

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski poznali się dzięki udziałowi w programie “Rolnik szuka żony”. Już od pierwsze spotkania para poczuła, że rodzi się między nimi nić porozumienia, która szybko przekształciła się w wielką miłość. Kultowy program TVP opuścili razem, jako jedna z 2 par. Z rozpoczęciem wspólnego życia nie zwlekali długo — jeszcze w świątecznym odcinku specjalnym 10. edycji  zdradzili, że spodziewają się dziecka. Tymczasem kilka dni później Ania zaskoczyła swoich fanów informacją o zaręczynach z Jakubem. 

Przez kilka ostatnich miesięcy rolniczka relacjonowała swoimi obserwatorom w mediach społecznościowych, jak przebiega u niej ciąża. Przez to internauci ze zniecierpliwieniem oczekiwali, aż maluszek pojawi się na świecie. 15 maja produkcja programu “Rolnik szuka żony” poinformowała, że synek Ani i Jakuba właśnie się narodził. Para potwierdziła te szczęśliwe informacje już chwilę później.

Ania z "Rolnika" urodziła. Dziecko dostało imię pochodzenia perskiego Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła

15 maja na profilu “Rolnik szuka żony” na Instagramie pojawił się poruszający wpis. Produkcja przekazała, że na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Ani i Jakuba, którzy wzięli udział w 10. edycji. Chłopczyk urodził się cały i zdrowy, a na imię dostał Dariusz. Przy okazji poinformowano, że jest on niemal 600 dzieckiem na świecie, które narodziło się dzięki programowi.

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! Przy okazji — czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600 maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?! – mogliśmy przeczytać.

Chwilę później o narodzinach poinformowała również szczęśliwa mama. Rolniczka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak maluch przytula się do jej piersi. Ten rozkoszny widok opatrzyła podpisem:

Synek jest już z nami.

ania i jakub rolnik szuka żony.jpg
Fot. instagram.com/aniaderbiszewska

ZOBACZ TEŻ: Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Co robi ukochany Ani z "Rolnika"?

W zależności od kondycji kobiety oraz noworodka może ona opuścić szpital ok. 3 doby po porodzie. Ten czas jej organizm regeneruje się, a dziecko znajduje się pod pilnym okiem lekarzy i pielęgniarek. Nie każdy ośrodek medyczny ma miejsce, by ojciec maleństwa również mógł w nim nocować — z tego powodu Jakub Manikowski, który po raz kolejny został tatą, wrócił do domu, podczas gdy Ania i jej synek nabierają sił w szpitalu. Mężczyzna nie spędzał jednak dużo czasu w samotności. Na jego relacji na Instagramie kilkanaście godzin temu ukazało się zaskakujące zdjęcie.

Wiele wskazuje na to, że Jakub postanowił uczcić przyjście na świat swojego synka w gronie najbliższych. Zamieszczony przez niego kadr sugeruje, że nie było to jednak tradycyjne pępkowe, ponieważ nie odbyło się wyłącznie w męskim gronie. Na fotografii widać narzeczonego Ani w gronie znajomych obu płci. Wygląda na to, że postanowił podzielić się z nimi wszystkimi radością z przyjęcia na świat potomka.

ania i jakub rolnik szuka żony (1).jpg
Fot. instagram.com/jakub_manikowski