Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Rolnik szuka żony": Ania i Jakub już po ślubie? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.01.2024 11:11

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub już po ślubie? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” już po ślubie?, fot. kadr z proh” prod. TVP, Instagram/jakub_manikowski
Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” już po ślubie? fot. kadr z ”Rolnik szuka żony" prod. TVP, Instagram/jakub_manikowski

Program „Rolnik szuka żony” ma licznych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy ulubionych bohaterów nie tylko w czasie trwania programu, ale także po zakończeniu emisji z ich udziałem. Wśród nich można wymienić uczestników najnowszej edycji formatu – Anię i Jakuba – którzy jako jedyni w finałowym odcinku oznajmili, że związek, na który postawiła rolniczka na ostatnim etapie eliminacji, przetrwał. 

Ania i Jakub znaleźli miłość w programie „Rolnik szuka żony”

Ania i Jakub poznali się podczas 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”, a łączące ich uczucie rozkwitało na oczach widzów. Para nazajutrz po premierze wielkiego finału 10. edycji formatu TVP wraz z innymi uczestnikami gościła w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie odpowiedzieli na pytanie Anny Popek, która dopytywała ich o zaręczyny i ślub.

Para już wtedy zapowiadała, że prawdopodobnie wielkie kroki w ich związku nastąpią już niedługo, i jak się szybko okazało – nie kłamali. 

Dorota z "Rolnik szuka żony" zaczęła mówić. Poważne kłopoty w raju Wcześniej się nie przyznawał. Waldemar z „Rolnik szuka żony” wyjawił, jak wyglądało jego dorastanie

Ania i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” z ważnymi decyzjami

Po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony” Ania i Jakub przekazali swoim fanom wieści na temat swojego związku. Para zamieszkała w domu Ani pod Kaliszem jeszcze w październiku, mieli bowiem to szczęście, że mieszkali w na tyle niewielkiej odległości od siebie, że nie wymagało to od jej partnera kompletnej zmiany swojego dotychczasowego życia. W wigilijny wieczór za pośrednictwem mediów społecznościowych para przekazała radosną wiadomość o swoich zaręczynach

Powiedziała „Tak”! Więc „będziemy się prowadzać” przez resztę życia – pochwalił się Jakub.

Zaraz potem, w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony”, para ujawniła, że spodziewają się dziecka. Podekscytowany Jakub ujawnił, że już za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich syn. Ich potomek ma urodzić się już wiosną.

ZOBACZ TEŻ: Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Niewiarygodna przemiana. Fani aż przecierają oczy

Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” już po ślubie?

Jedna z ostatnich relacji opublikowanych przez Anię z „Rolnik szuka żony”, mogła nieco zbić z tropu jej fanów. Obok kadru ze wspólnego wyjścia na kolację do pubu, którego właścicielem jest Jakub, Ania zamieściła komentarz sugerujący, że Kuba już jest jej mężem:

Randka z mężem. 

Jakub nie pozostawił tych sów bez odpowiedzi. Udostępnił Instastories ukochanej, dodając od siebie:

Jako mąż czy nie mąż? Kocham wciąż.

Prawdopodobnie jednak jest to jedynie gra słów, a para nadal nie zawarła związku małżeńskiego, ponieważ w jednej z sesji pytań i odpowiedzi Ania z „Rolnik szuka żony” stanowczo wskazała, że „ślub zdecydowanie po porodzie”

Ania i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” już po ślubie, fot. Instagram aniaderbiszewska.jpg
Ania i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” już po ślubie, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Ania i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” już po ślubie, fot. Instagram jakub_manikowski.JPG
Ania i Jakub z programu „Rolnik szuka żony” już po ślubie, fot. Instagram/jakub_manikowski
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz