Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zwycięzcy z "Love Island" nie są już razem. Magda potwierdza
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.06.2024 09:18

Zwycięzcy z "Love Island" nie są już razem. Magda potwierdza

Love Island
fot. Instagram/@w.biernacki

W mediach właśnie pojawiła się szokująca informacja na temat jednej z par z kultowego programu “Love Island”. Ulubieńcy publiczności i jednocześnie zwycięzcy czwartej edycji show podjęli decyzję o rozstaniu. Jeszcze niedawno zakochani planowali swój wymarzony ślub.

Historia miłości Magdy i Wiktora z "Love Island 4"

Program “Love Island” z sezonu na sezon cieszy się coraz większą popularnością wśród telewidzów, którzy mocno trzymają kciuki za związki swoich ulubieńców. I choć większość z nich rozpada się jeszcze w trakcie trwania lub krótko po zakończeniu show, fani tej serii są przekonani, że format pomoże odnaleźć komuś prawdziwe uczucie.

Tak przynajmniej było w kilku przypadkach, które do dzisiaj stawiane są w mediach jako wzór. Jednymi z ulubieńców publiczności, którzy pomimo upływającego czasu wciąż byli razem i rozwijali swoją relację, byli zwycięzcy czwartej edycji randkowego reality show — Magda Lichota i Wiktor Biernacki.

Zakochani poznali się na planie programu i niemal natychmiast wpadli sobie w oko. Od pierwszych odcinków stworzyli parę, w której pozostali aż do wielkiego finału, w którym wspólnie sięgnęli po zwycięstwo. Po zakończeniu “Love Island 4” również postanowili kontynuować swoją relację.

Dlatego Kipiel-Sztuka była samotna. Kurowska ujawnia: ”Jest postacią tragiczną” Werner wygląda jakby miała 20 lat! Prawda jest jednak inna

"Love Island": Niedawno planowali ślub, a teraz poinformowali o rozstaniu

Po powrocie do Polski zwycięzcy czwartej edycji show postanowili razem zamieszkać, aby rozwijać swoje uczucie. Od tej pory aktywnie działali również w social mediach, gdzie regularnie zamieszczali nowe posty na temat swojej codzienności. Co ciekawe, para pojawiła się również na planie szóstej edycji “Love Island”, gdzie mieli nie tylko świetnie się bawić, ale też udzielić paru rad uczestnikom ówczesnego wydania reality show.

Ku zaskoczeniu publiczności to właśnie tam Wiktor poprosił Magdę o rękę, na co dziewczyna z radością się zgodziła. Fani nie kryli swojego zachwytu i od tej pory pytali zakochanych o plany dotyczące ich ślubu i wspólnej przyszłości. Niestety, wygląda na to, że jest to już nieaktualne. Niedawno para poinformowała o swoim niespodziewanym rozstaniu.

ZOBACZ TEŻ: "Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem.

Magda z "Love Island" potwierdza rozstanie z Wiktorem

Niestety, od jakiegoś czasu fani zakochanych zauważyli, że Wiktor coraz rzadziej pojawia się w social mediach swojej ukochanej. W końcu część z nich postanowiła szczerze zapytać uczestniczki “Love Island” o powody nagłego zniknięcia jej partnera. Prawda okazała się o wiele gorsza, niż można było sobie wyobrażać.

Magda Lichota poinformowała swoich fanów, że wraz z ukochanym podjęli decyzję o rozstaniu. Widzowie nie kryją swojego smutku. Do tej pory nie wiadomo jednak, jakie były przyczyny tej szokującej decyzji.

Love Island komentarze.jpg
Magda z "Love Island" potwierdza rozstanie z Wiktorem, fot. Instagram/@magdalenadelichote