Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania: „Dowiedziałam się, że tata mojego chłopaka zdradzał jego mamę. On też będzie to robił?”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.01.2020 18:46

Ania: „Dowiedziałam się, że tata mojego chłopaka zdradzał jego mamę. On też będzie to robił?”

tata
Fot.unsplahs.com

Tata to pierwszy wzorzec męskości dla wielu chłopców. Podziwiają go i inspirują się nim, kiedy sami podejmują ważne decyzje życiowe, nawet jeśli robią to nieświadomie. Co jednak jeżeli ojciec naszego partnera nie sprawdzał się w tej roli dobrze, co, jeśli zdradzał swoją żonę? Wiele kobiet obawia się, że ich partnerzy po ojcach mogli przejąć takie zachowania.

Ania i Łukasz są w związku od kilku miesięcy, jednak oboje są przekonani, że są dla siebie tymi jedynymi. Niestety, podczas jednej z ich ostatnich rozmów wyszło na jaw coś o rodzinie chłopaka, co sprawiło, że Ania zaczęła się martwić. Dowiedziała się, że tata jej partnera przez wiele lat zdradzał jego mamę. Teraz dziewczyna boi się, że Łukasz będzie taki sam.

„Tata mojego chłopaka zdradzał jego mamę”

— Nasz związek robi się poważniejszy z dnia na dzień, więc o coraz poważniejszych kwestiach rozmawiamy — napisała Ania. — Ostatnio dowiedziałam się czegoś, co mnie zmartwiło. Wiem też, że dla Łukasza mówienie o tym było trudne, więc nie chcę tak od razu wracać do tej rozmowy. Niestety, dowiedziałam się, że tata mojego chłopaka zdradzał jego mamę. On też będzie to robił?

Takim podejrzeniom trudno się dziwić. Jeśli tata naszego partnera zawsze był dla niego bohaterem, to można spodziewać się, że chłopak przez całe życie starał się usprawiedliwić zachowania ojca, nawet te, które były bardzo nie w porządku. Jak położyć kres tym wątpliwościom?

Uwierzyć w wierność

Nie da się zbudować zdrowego związku, jeśli cały czas żyjemy w przekonaniu, że nasza druga połówka może w każdym momencie nas zdradzić. Dlatego jeśli mamy wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądać przyszłość naszej relacji, musimy otwarcie rozmawiać o takich kwestiach.

W przypadku Ani najlepszym rozwiązaniem byłoby wybadanie, co Łukasz sądzi o zachowaniu swojego ojca. Przy tej okazji można też poruszyć temat wierności ogólnie. Co dla nas znaczy, jak się na nią zapatrujemy. Jeśli nie będziemy umieć przeprowadzić rozmowy o takich podstawowych kwestiach, to może nie warto angażować się w tę znajomość. Jak powinna się zachować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Czy jeśli w ich związku układa się świetnie, ale jego tata zdradzał, to on też będzie to robił?

romans

Wiele kobiet obawia się takiej sytuacji.

zdrada

Ania nie radzi sobie z wątpliwościami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  3. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  4. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  5. Sylwester TVN: Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów