Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znamy szczegóły nowych odcinków Rodzinki.pl. Wieniawie się wymsknęło: "Ślubu nie będzie"
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 07.06.2024 19:10

Znamy szczegóły nowych odcinków Rodzinki.pl. Wieniawie się wymsknęło: "Ślubu nie będzie"

Julia Wieniawa
Fot. KAPIF

Julia Wieniawa ostatnio zaskoczyła wszystkich, kiedy na dniu prasowym promując nowy film “Dalej Jazda”, postanowiła pojawić się wraz z ciążowym brzuszkiem. Aktorka gra postać, która jest w ciąży, ale wywołała niemałe poruszenie wśród przybyłych dziennikarzy. Co ciekawe, w trakcie rozmowy z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem artystka mogła powiedzieć o jedno słowo za dużo w sprawie serialu “Rodzinka.pl”.

Julia Wieniawa: "To może być trochę jak film Bucket List"

Julia Wieniawa chętnie rozmawiała z dziennikarzami jeżeli chodzi o jej rolę, czyli Justyny. Postać Wieniawy to ciężarna wnuczka Józka i Elżbiety, pełna energii i miłości. Z zaangażowaniem wspiera dziadków w szaleńczej eskapadzie, wnosząc do ich życia radość i nadzieję. Jej pozytywne podejście i zaawansowana ciąża dodają historii dodatkowego ciepła, uroku i komizmu.

To może być trochę jak film “Bucket List”z Morganem Freemanem. Taki ikoniczny film, na lata. Za jakiś czas, może to być legenda polskiej komedii - powiedziała w rozmowie z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem aktorka.

Na pytanie, czy cieszy się z tej roli, odpowiedziała:

Jak tylko dostałam propozycję, to po przeczytaniu scenariusza stwierdziłam, że może nie jest to rola, która nie wiadomo co odmieni w mojej karierze, ale fajnie być częścią czegoś tak ładnego, wielopokoleniowego, rodzinnego i rzadkiego - skwitowała Wieniawa.

Julia Wieniawa
Fot. Jakub Adamiak, Lelum.pl, Julia Wieniawa
Nasz nowy dom: kto decyduje o remontach? Halina Frąckowiak wyjawiła, dlaczego nie było jej w Opolu. Zdziwieni?

Film "Dalej Jazda" to szalona podróż przez Polskę

Wieniawa, opowiadając o filmie, postanowiła uchylić rąbek tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że młoda aktorka kibicuje starszym osobom w przełamywaniu codziennej rutyny. Podobnie było u niej w rodzinie.

To pełna humoru i wzruszeń historia rodziny nieprzewidywalnej jak tornado, którą kocha się od pierwszego wejrzenia. Ich codzienność nabiera rozpędu, gdy seniorzy – Ela i Józek – postanawiają wybrać się w sentymentalną podróż przez Polskę. Przygotowania do szalonej eskapady wspiera wnuczka Justyna, która niebawem urodzi ich prawnuka, oraz zgryźliwy sąsiad Antoni Kryska.

Z tego co udało nam się ustalić, premiera filmu “Dalej Jazda” odbędzie się w styczniu 2025 roku.

Wieniawie wymsknęło się o jedno słowo za dużo?

W trakcie rozmowy z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem Julia Wieniawa zdradziła muzyczne plany na przyszłość i opowiedziała przepiękną historię swojej babci. Jednak to nie wszystko. Zapytaliśmy aktorkę, czy otrzymała już scenariusz to serialu “Rodzinka.pl” i jak potoczą się jej losy w produkcji:

Nie czytałam w ogóle scenariusza, bo go nie otrzymałam. Nawet nie wiem, co tam gram - odpowiedziała Wieniawa.

Jednak to nam nie wystarczyło. “Rodzinka" zakończyła się na tym, że bohaterka, którą gra Julia, została narzeczoną Kuby Boskiego. Czy to oznacza, że w nowym sezonie stanie na ślubnym kobiercu?

Szczerze mówiąc, to ja słyszałam, że będzie inny twist w “Rodzince”, ale nie mogę Ci zdradzić. Raczej ślub nie będzie - odpowiedziała Jakubowi Adamiakowi Julia Wieniawa.