Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znajoma Gabriela Seweryna: "Bardzo fajny człowiek do pewnego momentu". Niewiarygodne, co o nim powiedziała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 20:19

Znajoma Gabriela Seweryna: "Bardzo fajny człowiek do pewnego momentu". Niewiarygodne, co o nim powiedziała

Znajoma Gabriela Seweryna zabrała głos
Znajoma Gabriela Seweryna zabrała głos, fot. Instagram/@gabriel-seweryn; Goniec.pl

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna wciąż wywołuje masę emocji i kontrowersji. Wszystko z powodu tajemniczych okoliczności jego odejścia oraz zorganizowanej chwilę przed tragedią transmisji live, na której gwiazdor płakał i prosił o pomoc. Teraz głos na ten temat zabrała znajoma zmarłego. Czy to możliwe, że zmieniła go sława?

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna wciąż budzi kontrowersje

28 listopada 2023 roku media obiegła przykra informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna. Uczestnik reality show “Królowe życia” trafił do Głogowskiego Szpitala Powiatowego, gdzie skarżył się na kłopoty z oddychaniem i duszności. Wcześniej gwiazdor miał dzwonić na pogotowie ratunkowe, które miało nie udzielić mu pomocy i nie zapewnić transportu do szpitala.

Projektant zmarł krótko po godzinie 18:30 z powodu zatrzymania akcji serca. Do tej pory czekamy na wyniki sekcji zwłok, które pomogą ustalić, jakie są rzeczywiste przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Póki co różne przekazy mówią o zawale, a nawet o używkach, które mogły przyczynić się do zgonu. Do tej pory nie jesteśmy jednak pewni, co tak naprawdę stało się gwiazdorowi.

W życiu Grabiasa i Gabriela Seweryna była jeszcze kobieta. Mieli wyjątkową relację, „a później zapanowała ciemność” Gruchnęła informacja o przyczynie śmierci Gabriela Seweryna. Policyjne śledztwo przynosi zaskakujące dowody

Bliscy Gabriela Seweryna zabrali głos w sprawie projektanta

Krótko po odejściu uczestnika programu “Królowe życia” głos zabrali jego bliscy, którzy wypowiedzieli się na temat tego, jakim człowiekiem był Gabriel Seweryn. Sąsiedzi projektanta nie ukrywali, że mieszkanie w jego pobliżu stanowiło dla nich nie lada kłopot, a to wszystko z powodu często organizowanych imprez w jego mieszkaniu oraz awantur, jakie toczył ze swoim partnerem.

Na temat futer wypowiedziała się również jego bliska przyjaciółka, która ujawniła, że Gabriel Seweryn od dawna zmagał się z poważnymi kłopotami finansowymi, a ich rozwiązania szukał w używkach. Z jej słów wynika, że często dzwonił do niej i zwierzał się ze swoich problemów.

W październiku dzwonił do mnie i płakał. Mówił, że finansowo bardzo źle mu idzie. Mówił, że w Polsce go nie doceniają. Narzekał, że musi oddawać do lombardu wiele rzeczy, żeby przeżyć. Stracił mieszkanie na ul. Wilczej, bo nie płacił za wynajem. Tam mieścił się jego butik i jego mieszkanie. Zalegał z czynszem przeszło rok. Próbowałam go namówić, żeby zmienił branżę, bo futra już się tak dobrze nie sprzedają, ale nie chciał

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciółka Gabriela Seweryna szczerze o jego kłopotach: “Często dzwonił do mnie i płakał”.

Znajoma Gabriela Seweryna o tym, jak zmieniła go sława

Teraz mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak mieszkańcy Głogowa postrzegali postać projektanta z “Królowych życia”. Dziennikarze portalu Goniec.pl wyruszyli do miejscowości gwiazdora, aby zapytać jego rodaków o to, jakie jest ich zdanie na temat tej tragedii.

Głos zabrała kobieta, która zdradziła, że miała okazję osobiście poznać Gabriela Seweryna. Mieszkanka Głogowa ujawniła, że był on bardzo dobrym człowiekiem, ale niespodziewana sława i rozpoznawalność bardzo go zmieniły.

Ja go znałam osobiście. Bardzo fajny człowiek, do pewnego momentu. Później, trochę ten świat celebrycki go zmienił, ale bardzo dobry był z niego człowiek.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?