Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gruchnęła informacja o przyczynie śmierci Gabriela Seweryna. Policyjne śledztwo przynosi zaskakujące dowody
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.12.2023 15:25

Gruchnęła informacja o przyczynie śmierci Gabriela Seweryna. Policyjne śledztwo przynosi zaskakujące dowody

Czy Gabriel Seweryn zażywał niedozwolone środki?
Czy Gabriel Seweryn zażywał niedozwolone środki?, fot. Instagram/@gabriel_seweryn

Temat śmierci Gabriela Seweryna wywołał ogromne poruszenie w polskich mediach. Jeszcze więcej zamieszania wywołała transmisja online, którą projektant rozpoczął na kilka minut przed wylądowaniem w szpitalu. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły wiązane z jego odejściem. Czy to możliwe, że powodem nie był jednak zawał serca?

Przerażające okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Sprawa śmierci uczestnika “Królowych życia” wywołała masę poruszenia w całym naszym kraju. Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada 2023 roku w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Projektant trafił do placówki, skarżąc się na kłopoty z oddychaniem i duszności. Zmarł kilka godzin później w wyniku zatrzymania akcji serca.

Jeszcze więcej wątpliwości wywołała transmisja live rozpoczęta przez projektanta w swoim domu, na kilka chwil przed dotarciem do szpitala. Na nagraniu gwiazdor płakał i opowiadał o tym, jak został potraktowany przez ratowników medycznych. Zdradził też, że obawia się śmierci i martwi się o swoje zdrowie.

Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać

Na co tak naprawdę zmarł Gabriel Seweryn?

Do tej pory nie znamy konkretnych przyczyn śmierci popularnego gwiazdora. Chociaż początkowo wyznano, że mężczyzna odszedł w wyniku zatrzymania akcji serca, nie wiemy dokładnie, co spowodowało taki stan.

Jakiś czas po śmierci Gabriela Seweryna w sieci pojawiły się informacje na temat zawału serca, który miał być bezpośrednią przyczyną zgonu. Dalej jednak czekamy na wyniki sekcji zwłok oraz badania toksykologiczne, które pojawią się dopiero za około 2 lub 3 tygodnie. Głos w sprawie zabrał również rzecznik prasowy szpitala Szymon Czyżewski.

Czekamy na wyniki sekcji. Mam nadzieję, że prokuratura je ujawni. Wstępne wyniki sekcji nie wyjaśniły przyczyny zgonu, czyli on nie miał zawału. Mimo tego, co media podawały, że miał zawał. My udzieliliśmy pomocy w takim zakresie, na jaki on w ogóle pozwolił, więc trudno się teraz doszukiwać przyczyny. My jako strona tych informacji nie uzyskamy. To leży po stronie mediów. Jeżeli chodzi o toksykologię, na wyniki trzeba czekać nawet dłużej niż dwa, trzy tygodnie. 

ZOBACZ TEŻ: Czy Gabriel Seweryn miał dzieci? W sieci pojawiło się dosadne zdjęcie.

Czy Gabriel Seweryn jednak nie miał zawału?

Dzisiaj pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci projektanta. Okazało się, że według prokuratury Gabriel Seweryn wcale nie zmarł z powodu zawału serca. Rzecznik Głogowskiego Szpitala Powiatowego wyznał, że wskazywać może na to również jego zachowanie po przybyciu karetki pogotowia.

Prokuratura podała, że to nie był zawał. Przyczyna zgonu jest nieznana. Jeżeli nie są określone przyczyny zgonu, to na pewno nie był to zawał. Sądząc po tym filmiku, to osoba, która ma zawał, tak się nie zachowuje

Dodał również, że do dziwnej sytuacji doszło podczas działań policyjnych na terenie mieszkania zmarłego. Pod nieobecność służb miał dostać się tam obecny partner projektanta Kamil, który mógł zabrać coś z miejsca śledztwa.

Czytaliśmy też, że na drugi dzień policja wkroczyła do mieszkania z psami tropiącymi, potem ten chłopak zerwał plomby i wszedł do mieszkania, znowu była policja i psy tropiące. Szczerze mówiąc, tylko możemy się domyślać, co tam było

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?