Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Edzia ostro o zachowaniu Kamila wobec Gabriela Seweryna. "Nie wiem dlaczego sobie na to pozwolił"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.12.2023 20:23

Edzia ostro o zachowaniu Kamila wobec Gabriela Seweryna. "Nie wiem dlaczego sobie na to pozwolił"

Edzia ostro o zachowaniu Kamila wobec Gabriela Seweryna
Edzia ostro o zachowaniu Kamila wobec Gabriela Seweryna, fot. Instagram/@edzia_official_; Instagram/@gabriel_seweryn

Tajemnicze okoliczności śmierci Gabriela Seweryna wciąż wzbudzają mnóstwo kontrowersji w polskim show-biznesie. Teraz głos w sprawie zabrała koleżanka projektanta z programu “Królowe życia” Edzia, która wypowiedziała się na temat zachowania partnera gwiazdora — Kamila.

Niecodzienne okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Wieści o zaskakującej śmierci uczestnika programu “Królowe życia” obiły się szerokim echem w polskich mediach. Gabriel Seweryn odszedł 28 listopada 2023 roku w wieku 56 lat. Początkowo projektant skarżył się na ostry ból w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem. Po dotarciu do placówki krótko po godzinie 18:30, mężczyzna odszedł w wyniku zatrzymania krążenia. 

Co ciekawe, niedługo przed śmiercią gwiazdor rozpoczął transmisję live, podczas której płakał i opowiadał o swoim złym samopoczuciu, a także strachu przed śmiercią. Wiadomo również, że projektant futer zadzwonił po karetkę pogotowia, ale ratownicy medyczni odmówili mu zabrania go do szpitala.

Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować Tylko u nas: "Byliśmy w kontakcie, tragiczna sprawa". Joanna Bartel o Gabrielu Sewerynie. To pamięta sprzed jego śmierci

Bliscy zabierają głos w sprawie śmierci Gabriela Seweryna

Tajemnicze okoliczności śmierci gwiazdora sprawiły, że polskie media zaczęły wypytywać o zachowanie uczestnika “Królowych życia” wszystkich osób, które miały okazję znać go prywatnie. Okazało się, że Gabriel Seweryn prowadził bardzo imprezowy styl życia, a jego liczne huczne przyjęcia stały się prawdziwą udręką dla jego sąsiadów.

To jednak jeszcze nie wszystko. Sąsiedzi Gabriela wyjawili, że mężczyzna bardzo często kłócił się ze swoim partnerem Kamilem, a z jego mieszkania można było słyszeć dźwięki kłótni, a nawet przepychanek. Teraz głos w sprawie zachowania ukochanego zmarłego zabrała jego koleżanka z reality show TTV — Edzia. Niewiarygodne, co powiedziała gwiazda.

ZOBACZ TEŻ: Co aktualnie dzieje się z ukochanym Gabriela Seweryna. Jak trzyma się Kamil po śmierci chłopaka.

Edzia z "Królowych życia" komentuje zachowania ukochanego Gabriela Seweryna

Uczestniczka kontrowersyjnego reality show wyznała, że bardzo dobrze znała Gabriela Seweryna oraz jego partnera Kamila. Edzia nie ukrywa, że nie była fanką ich związku, a swoją niechęć tłumaczyła niepokojącym zachowanie partnera projektanta, który miał traktować go w zaskakujący sposób.

Ja nie wiem, ale myślę, że ten Kamil... On tak dziwnie do niego mówił. Znałam też kilku sąsiadów z wieżowca Gabriela, bo też często jeżdżę go Głogowa. To Kamil był bardzo zły dla niego. Krzyczał na niego. Nie wiem, dlaczego Gabriel sobie pozwolił. Dla mnie to jest szok - powiedziała Edzia w rozmowie ze “Światem Gwiazd”

Co więcej, królowa życia ujawniła, że nie mogła poznać swojego znajomego na filmiku, który został nagrany zaledwie kilka chwil przed jego śmiercią. Jej zdaniem tutaj również istotna rolę odegrał Kamil.

Na tym filmiku nie był sobą. Na pewno nie ten Gabriel, co go znaliśmy. Nie chcę tu kłamać, czy kogoś osądzać. Ale nie był sobą. Nie wiem, czy on coś brał… Nie wolno mi takich rzeczy mówić. 

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?