Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W życiu Grabiasa i Gabriela Seweryna była jeszcze kobieta. Mieli wyjątkową relację, „a później zapanowała ciemność”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.12.2023 14:21

W życiu Grabiasa i Gabriela Seweryna była jeszcze kobieta. Mieli wyjątkową relację, „a później zapanowała ciemność”

W życiu Grabias i Gabriela Seweryna była jeszcze kobieta
W życiu Grabias i Gabriela Seweryna była jeszcze kobieta, fot. Instagram/@rafalgrabias

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wywołała ogromne poruszenie w całej Polsce. Jeszcze większym echem odbiła się transmisja live, jaką krótko przed śmiercią nadawał projektant. Teraz, zaledwie dzień po jego pogrzebie, głos zabrał jego wieloletni partner Rafał Grabias.

Tajemnicza śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła całą Polską

Informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci uczestnika programu “Królowe życia” poruszyła cały kraj. Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada 2023 roku w Głogowski Szpitalu Powiatowym, gdzie trafił, narzekając na problemy z sercem, oddychaniem oraz dusznościami. Zmarł około godziny 18:30 z powodu zatrzymania akcji serca.

Jeszcze większym echem odbiła się w mediach transmisja live, jaką zaledwie kilka chwil przed śmiercią rozpoczął futer. Gabriel Seweryn płakał tam, skarżąc się na swoje zdrowie i wyznając, że boi się o swój stan. Jednocześnie zaznaczył, jak został źle potraktowany przez wezwanych do mieszkania ratowników medycznych, którzy odmówili mu transportu do szpitala. Teraz po raz pierwszy głos w sprawie zabrał jego wieloletni partner Rafał Grabias.

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn? Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias przez wiele lat byli znaną parą

Wszyscy fani programu “Królowe życia” doskonale znają związek, jaki przed laty tworzyli Gabriel Seweryn oraz Rafał Grabias. Panowie mieli bardzo burzliwą relację, jednak nikt nie mógł zaprzeczyć, że łączyło ich naprawdę silne i prawdziwe uczucie. Niestety, po rozstaniu wszystko uległo zmianie, a gwiazdorzy stracili ze sobą kontakt. Mówiono nawet o ich konflikcie.

Zaledwie chwilę po śmierci media zapytały Rafała Grabiasa o jego komentarz w sprawie wielkiej tragedii. Uczestnik reality show ujawnił, że jest to dla niego zbyt osobiste i nie zamierza komentować tak delikatnego tematu podczas rozmowy z mediami. Teraz jednak postanowił pożegnać swojego byłego ukochanego.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Bartel skomentowała sprawę śmierci Gabriela Seweryna. Jej słowa wyciskają łzy.

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna za pomocą czułego posta

Teraz jednak wieloletni ukochany projektanta postanowił po raz ostatni zabrać głos w sprawie śmierci Gabriela Seweryna. Mężczyzna uczestniczył w uroczystym pogrzebie gwiazdora, a krótko po nim podzielił się czarno-białym zdjęciem futera na swoim profilu na Instagramie.

Żegnaj!

Jedno słowo , a tak trudno powiedzieć.

Post został skomentowany przez mnóstwo fanów i bliskich znajomych pary. Głos zabrała również tajemnicza Monika, która przez samego Rafała Grabiasa została określona mianem bliskiej przyjaciółki oraz “części ich wspólnego życia”.

Gabriel Seweryn kom na insta.jpg
Komentarze pod postem Rafała Grabiasa, fot. Instagram/@rafalgrabias
Grabias Gabriel Seweryn insta.jpg
Komentarze pod postem Rafała Grabiasa, fot. Instagram/@rafalgrabias
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?