Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zapomniany wokalista i gwiazda starego PnŚ wystąpią w nowej edycji TTBZ
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.07.2024 09:12

Zapomniany wokalista i gwiazda starego PnŚ wystąpią w nowej edycji TTBZ

Piotr Gąsowski Małgorzata Walewska
fot. KAPIF

Właśnie przekazano nowe wieści na temat najnowszego wydania “Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja ogłosiła nazwisko jednego z uczestników kultowego show. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Zmiany w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Od jakiegoś czasu w mediach nie milkną głosy na temat zmian, jakie mają miejsce na antenie telewizji Polsat. Najpierw producenci zdecydowali o powrocie kultowego teleturnieju “Awantura o kasę”, a teraz ogłoszono, że już niedługo zobaczymy pierwszą edycję całkiem odmienionego “Must be the Music”.

Metamorfozy będą mieć miejsce również w tych formatach, które goszczą w Polsacie od lat. Mowa tu między innymi o “Twoja twarz brzmi znajomo”, które od dawna bije prawdziwe rekordy popularności. Jakiś czas temu ogłoszono, że w programie zmieni się skład jurorski, a do Piotra Gąsowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączy Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino!

 

Wcale nie Strasburger. To on miał najpierw prowadzić Familiadę Wszyscy myśleli, że Urbański zakochał się w 22 lata młodszej aktorce. Nie do końca

Oto nowy uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo"

Po tym, jak cała Polska miała okazję poznać jurorów nadchodzącej edycji muzycznego show, w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat uczestników, którzy tym razem zmierzą się na scenie i powalczą o główną nagrodę. Na oficjalnym profilu show na Instagramie pojawiła się wieść o tym, że pierwszą uczestniczką popularnego formatu będzie aktorka i piosenkarka Patricia Kazadi!

Pomimo faktu, że na informacje o kolejnych śmiałkach przyjdzie nam jeszcze poczekać, w sieci pojawiają się kolejne wiadomości na ten temat. Właśnie ujawniono, że jedną z gwiazd, która wystąpi w najnowszej edycji “Twoja twarz brzmi znajomo” jest Aleksander Sikora!

ZOBACZ TEŻ: Pałys zdradziła, kto zajmie się grobem Kipiel-Sztuki. Łzy leją się po policzkach.

Aleksander Sikora wystąpi w TTBZ

Udział prezentera może być dla niektórych nie lada zaskoczeniem, a to wszystko dlatego, że gwiazdor przez lata związany był z konkurencyjną Telewizją Polską, gdzie prowadził takie formaty, jak “Pytanie na śniadanie”, czy “The Voice of Poland”. Niestety, po zmianach, jakie miały miejsce u publicznego nadawcy, Aleksander Sikora pożegnał się ze swoją dotychczasową posadą.

Wiadomo jednak, że nowy uczestnik “Twoja twarz brzmi znajomo” zajmuje się nie tylko dziennikarstwem. Przed laty gwiazdor miał próbować swoich sił również w muzyce, a nawet wydał własną piosenkę! Teraz Olek Sikora na dobre rozgościł się w Polsacie, gdzie będzie pełnił funkcję nowego prowadzącego śniadaniówki stacji, a także poprowadzi wielki festiwal Polsatu.

Dziennikarz nie jest jednym gwiazdą, jaka pojawi się w nowym sezonie show. U jego boku, oprócz wspomnianej wcześniej Patricii Kazadi, pojawić się mają również Reni Jusis, Joanna Osyda oraz Bartek Wrona, który przed laty zachwycał nas swoim talentem wokalnym w zespole “Just 5”. Teraz próbuje reaktywować swoją karierę.