Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Najpierw “Awantura o kasę”, a teraz to. Polsat wypełnia ramówkę sentymentem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.07.2024 11:17

Najpierw “Awantura o kasę”, a teraz to. Polsat wypełnia ramówkę sentymentem

Polsat
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wielbiciele formatów, które przed laty gościły na antenie telewizji, już teraz mogą zacierać ręce z wrażenia. Okazało się, że po powrocie “Awantury o kasę” podobny los czeka inny kultowy teleturniej. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Polsat po raz kolejny zaskoczył telewidzów

Od jakiegoś czasu możemy obserwować kilka zmian na antenie telewizji Polsat. Po nowościach, związanych z kultowym programem “Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym już niedługo zobaczymy całkiem nowy skład jurorski, przyszedł czas na powrót starych produkcji.

Jakiś czas temu w mediach było głośno na temat reaktywacji niezapomnianego teleturnieju “Awantura o kasę”, który przed laty prowadził dla nas sam Krzysztof Ibisz. Okazuje się, że nie będzie to jedyny wielki powrót. Teraz Polsat ponownie zaskoczył i oznajmił, że na antenę wraca inne uwielbiane przez widzów show.

Królowa turnusu “Sanatorium miłości” leży w szpitalu. W takim jest teraz stanie Natalia Janoszek jednak wystąpi w filmie. Premiera już niebawem

Kultowe show wraca na antenę Polsatu

Teraz producenci stacji telewizyjnej znów przekazali fanom radosne wieści. Okazało się, że na antenę Polsatu powróci program, który przed laty skradł serca telewidzów oraz wypromował wiele cenionych dziś artystów. Mowa oczywiście o “Must be the Music”, który od kilku lat nie był emitowany na antenie.

Właśnie ruszyły castingi do pierwszej edycji muzycznego show. Pierwsze z nich miały miejsce już w poniedziałek 1 lipca. Do tej pory nie wiadomo jednak, kto znajdzie się w składzie jury oraz poprowadzi dla nas legendarne show.

ZOBACZ TEŻ: Borkowski kłóci się z powszechnie przyjętą nauką. Lekarze będą wściekli.

"Must be the Music" wraca na antenę Polsatu

Po latach nieobecności muzyczne show ponownie zagości na antenie Polsatu. Do tej pory w skład jury wchodzili tacy cenieni artyści, jak Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Wojciech “Łozo” Łozowski. Teraz jednak wciąż czekamy na ogłoszenie składu oceniających.

Program “Must be the Music” przez wiele lat bił rekordy popularności i cieszył się sporą grupą wiernych fanów. To właśnie tam swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiali tacy artyści, jak Enej, Lemon, czy Kortez.

Program "Must Be the Music" na stałe wpisał się w historię polskiej telewizji. To właśnie w nim narodziły się kariery takich zespołów jak LemON i Enej, które podbiły serca milionów fanów, a zwycięstwo w programie dało im możliwość występowania na największych scenach muzycznych. W "Must Be the Music" debiutowało mnóstwo popularnych dziś artystów. Wśród nich: Kortez, zespół Red Lips czy Kaśka Sochacka - czytamy w oświadczeniu Polsatu.