Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nieoficjalnie: Pierwsza uczestniczka nowego sezonu TTBZ
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.07.2024 08:14

Nieoficjalnie: Pierwsza uczestniczka nowego sezonu TTBZ

TTBZ jury
Fot. East News/Pawel Wodzynski

20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpaliła tysiące widzów przed telewizorami do czerwoności. Fani formatu już nie mogą się doczekać jego kolejnej odsłony. Zanim jednak ta zostanie wyemitowana, show przejdzie metamorfozę. Już jakiś czas temu ogłoszono, że zmianie ulegnie m.in. skład jury. Teraz nieoficjalnie wyszło na jaw, kto weźmie udział w nadchodzącej edycji programu. To nazwisko wprawi mnóstwo osób w zdziwienie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wygrał 20. edycję?

Już jakiś czas temu zakończyła się wyjątkowa, jubileuszowa edycja kultowego programu Polsatu. Widzowie po raz 20. zasiedli przed telewizorami, by móc obejrzeć metamorfozy gwiazd, które odtwarzały na scenie hity największych wokalistów z całego świata. Z okazji okrągłej rocznicy show do udziału zaproszono najlepszych artystów, którzy już wcześniej pojawiali się w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i zachwycali jurorów. Do grona finalistów dostała się jedynie czwórka: Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko.

Finałowy popis uczestników oceniali Piotr Gąsowski, Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Jednak w tej edycji programu to widzowie za pomocą SMS-ów zdecydowali, kto z nich zwycięży. Okazało się, że największe uznanie zdobył Filip Lato, który wcielił się w Elvisa Costello w utworze “She”. Po tak emocjonującym finale apetyt publiczności na więcej wrażeń tylko się zaostrzył! Każda wzmianka o nadchodzącej edycji jest przyjmowana w ogromnym entuzjazmem. A tych w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej. 

TTBZ.jpg
Fot. AKPA
Tak wygląda nowy juror TTBZ. Na scenie już zachwycał, teraz sam będzie oceniał Twoja twarz brzmi znajomo z nowym jurorem. Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Zmiany w składzie jury

Po tym, z jak ogromnym entuzjazmem została przyjęta jubileuszowa edycja programu, władze Polsatu rozpoczęły prace nad przygotowaniami do kolejne odsłony show, tak, by zapewnić swoim fanom jeszcze lepsze i bardziej spektakularne widowisko. By tak się stało, nie obyło się bez zmian, które z pewnością zaskoczą publiczność. Nie dość, że skład uczestników będzie nie lada gratką, to jeszcze ogłoszono, że z jury pożegna się Robert Janowski. Kto zajmie jego miejsce? 

Tego nie mógł przewidzieć żaden widz. Okazuje się, że w 21. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stół sędziowski powiększy się o jedno dodatkowe miejsce. Do show dołączy aż dwoje nowych sędziów! Do Piotra Gąsowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączą Stefano Terrazzino i, jak donosi “Pudelek”, Justyna Steczkowska!

ZOBACZ TEŻ: Wielki powrót do TVP. Gwiazdor już na początku sierpnia wejdzie do studia

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: To ona zostanie zawodniczką w kolejnej edycji?

W sieci nie brak spekulacji na temat tego, jakie gwiazdy zasilą skład uczestników w 21. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziennikarzom “Pudelka” udało się ustalić jedno nazwisko, które z pewnością wprawi wszystkich fanów formatu w zdumienie. Nieoficjalnie podano do wiadomości, że nową uczestniczką zostanie Patricia Kazadi. Artystka ma duże doświadczenie sceniczne, jednak udział w kultowym show Polsatu będzie dla niej kompletnie nowym doświadczeniem.

Patricia Kazadi jest zarówno aktorką, jak i wokalistką. Już niedługo widzowie przekonają się, z jakimi wokalnymi wyzwaniami przyjdzie jej się zmierzyć w programie. Czy uda jej się im sprostać? O tym przekonamy się już jesienią.

patricia kazadi (1).jpg
Fot. KAPiF