Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koszmar, jak potraktowali partnerkę Marcin Hakiela. Tym razem już odpowiedziała, nie mogła wytrzymać
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.11.2023 13:47

Koszmar, jak potraktowali partnerkę Marcin Hakiela. Tym razem już odpowiedziała, nie mogła wytrzymać

Partnerka Marcina Hakiela nie mogła zostawić tych słów bez odpowiedzi, fot. Instagram/marcinhakiel
Partnerka Marcina Hakiela nie mogła zostawić tych słów bez odpowiedzi, fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel jakiś czas temu ogłosił w sieci, że ponownie jeszcze szczęśliwie zakochany. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz i choreograf związał się tajemniczą Dominiką, która zdecydowała się zachować swoją tożsamość w sekrecie. Nowa partnerka Hakiela jest zgoła inna. 

Marcin Hakiel zaprezentował się na nowym zdjęciu z partnerką

Nowa partnerka Marcina Hakiela – także Dominika – w przeciwieństwie do jego poprzedniej wybranki, chętnie pokazuje się u boku partnera nie tylko na branżowych wydarzeniach, ale także w mediach społecznościowych. Para wyraźnie dobrze bawi się w swoim towarzystwie, co widać po licznych uśmiechach i żartobliwych minach. Ostatnio para zaprezentowała się w kolorowych strojach wzorowanych na fragmencie kinowego hitu „Barbie”. Para prawdopodobnie przebrała się z powodu Halloween, gdzie zdecydowali się wystąpić jako Barbie i Ken.

Tym razem para podzieliła się wspólnym zdjęciem, na którym tancerz jest w koszuli i marynarce, a jego partnerka w klasycznej małej czarnej. 

Mr & Mrs Smith – czytamy w opisie zdjęcia. 

Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek Blondynki, brunetki i Marcin Hakiel. Sieć obiega zaskakujące zdjęcie

Pod nowym zdjęciem Marcina Hakiela i jego partnerki znalazła się kilka przykrych słów

Pod zdjęciem, na którym Marcin Hakiel porównał siebie i swoją partnerkę do ekranowej pary, w którą wcielili się między innymi Angelina Jolie i Brad Pitt, posypały się komentarze. Wiele z nich zachwyca się tancerzem i jego Dominiką, ale wśród nich pojawiło się także kilka przykrych słów. 

Jeden z komentujących zarzucił nowej partnerce Marcina Hakiela niezdrowy wygląd. W udających troskę słowach internautka próbowała upewnić się, czy pani Dominika na pewno jest zdrowa:

Czy ta kobieta jest zdrowa?? Spora niedowaga, niepokojąco to wygląda.

Ku zaskoczeniu, na komentarz zdecydowała się partnerka Marcina Hakiela we własnej osobie, zapewniając, że z jej zdrowiem wszystko w porządku:

Ta kobieta dziękuje za troskę i przekazuje, że jest zdrowa.

Partnerka Marcina Hakiela krytykowana przez internautów, fot. Instagram (1).jpg
Partnerka Marcina Hakiela krytykowana przez internautów, fot. Instagram

ZOBACZ TEŻ: To jeszcze nie koniec! Nagłe wieści o Hakielu i Cichopek. Spotkają się w sądzie, nieoficjalne informacje szokują

Partnerka Marcina Hakiela nie mogła zostawić tych słów bez odpowiedzi

Jedna z internautek zachwyca się z kolei nogami pani Dominiki:

Aleeeeee nogi.

W jednej z odpowiedzi pojawił się zarzut, że taka sylwetka nie jest kwestią genów, odżywiania czy ćwiczeń, ale anoreksji. Także tej uwagi partnerka Marcina Hakiela zdecydowała się nie zostawiać bez odpowiedzi:

Anoreksja to ciężka i poważna choroba. Brak empatii się kłania.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania