Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna. „Nie potrafiłem się wyzwolić”. Jego przyjaciółka opowiedziała o wszystkim
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 16:22

Wyciekły mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna. „Nie potrafiłem się wyzwolić”. Jego przyjaciółka opowiedziała o wszystkim

Mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna
Mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna, fot. Instagram/@gabriel_seweryn

Tajemnicza śmierć Gabriela Seweryna odbiła się szerokim echem w polskich mediach i wciąż budzi ogromne kontrowersje. Wszystko z powodu transmisji live, jaką gwiazdor “Królowych życia” rozpoczął w social mediach na kilka chwil przed swoim odejściem. Teraz na jaw wyszły nowe fakty w sprawie projektanta oraz jego ukochanego Kamila.

Śmierć Gabriela Seweryna wciąż budzi ogromne kontrowersje

28 listopada 2023 roku polskie media obiegła informacja o niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna. Projektant zmarł w wieku 56 lat w Głogowskim Szpitalu Powiatowym, gdzie trafił, narzekając na silne duszności i kłopoty z oddychaniem. Mężczyzna odszedł krótko po godzinie 18:30 z powodu zatrzymania akcji serca.

Kontrowersje wokół śmierci futera wzbudziła sytuacja, która wydarzyła się na kilka chwil przed jego odejściem. Gabriel Seweryn rozpoczął transmisję live na swoim profilu na Instagramie, gdzie zapłakany obawiał się o swoje zdrowie i wyznał, że dzwonił na pogotowie, ale ratownicy odmówili zabrania go do szpitala. Cała sprawa wzbudziła oburzenie wszystkich Internautów.

Przełomowe doniesienia. Gabriel Seweryn mógł się spodziewać takiej śmierci? Przyjaciółka zdradziła, co stało się tydzień wcześniej Znajoma Gabriela Seweryna: "Bardzo fajny człowiek do pewnego momentu". Niewiarygodne, co o nim powiedziała

Wyszła prawda na temat związku Gabriela Seweryna z Kamilem

Do ostatniej chwili projektant z programu “Królowe życia” mógł liczyć na wsparcie swojego ukochanego Kamila. Mężczyźni tworzyli naprawdę zgodną parę, a wielu bliskich znajomych wiedziało, że planują wspólną przyszłość. Sam Gabriel Seweryn nie ukrywał, że to właśnie Kamil pomógł mu pozbierać się po związku z poprzednim partnerem.

Wniósł w moje życie radość. Bez niego byłbym pewnie sfrustrowanym starszym panem. A tak jestem pełen wigoru i chęci do życia - wyznał uczestnik reality show w rozmowie z “Super Expressem”

Wiadomo również, że panowie bardzo często się kłócili, a sąsiedzi byli świadkami licznych awantur oraz hucznych imprez organizowanych w mieszkaniu futera. Jak się okazało, bardzo często potrzebna była nawet interwencja policji. Dodatkowo sam Gabriel Seweryn przyznał, że jego związek z Kamilem jest otwarty, a panowie są gotowi na “powiększenie swojej rodziny”.

Powiem wprost, jesteśmy z Kamilem na etapie szukania trzeciego partnera.

ZOBACZ TEŻ: Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o tym, co działo się w jego mieszkaniu. Awantury, przepychanki i huczne imprezy to dopiero początek.

Wyszła prawda o związku Gabriela Seweryna z Rafałem Grabiasem

Zanim jednak projektant poznał swojego ukochanego Kamila, był w wieloletnim związku z Rafałem Grabiasem. Fani doskonale znali obu panów, a ich relację mogli śledzić w czasie programu “Królowe życia”. Chociaż wielu uważało ich za parę wręcz idealną, prawda okazała się całkowicie inna, a związek ten kosztował futera wiele nerwów i stresu.

Nie potrafiłem się wyzwolić. Potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry. Pan doktor z Centrum Psychiatrii Koszykowa w Warszawie uratował mi życie. Nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady.

Głos w sprawie relacji obu panów zabrała również ich przyjaciółka Ewelina Ruckgaber, która ujawniła, że po zakończeniu tej relacji Gabriel Seweryn prosił ją o pomoc w zapomnieniu o byłym partnerze, z którym nie chciał mieć nic wspólnego.

Gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mi jasno i wprost: Ewelina! Ja nie chcę mieć kontaktu z tym człowiekiem. On zniszczył mi życie. Kocham mojego Kamila i błagam, jak spotkasz Rafała, to do niego nie podchodź.

Źródło: fakt.pl

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?