Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami. Media grzmiały o jego kiepskich relacjach z rodziną
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.12.2023 18:42

Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami. Media grzmiały o jego kiepskich relacjach z rodziną

Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami, fot. YouTube/Goniec
Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami, fot. YouTube/Goniec

Pod koniec listopada media obiegła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, który zmarł niespodziewanie w głogowskim szpitalu po nagłym zatrzymaniu krążenia. 6 grudnia celebryta znany z programu „Królowe życia” został pochowany na cmentarzu w dzielnicy Krzepów.

Mama Gabriela Seweryna nie uczestniczyła w pogrzebie syna

Uroczystości pogrzebowe Gabriela Seweryna rozpoczęły się mszą pogrzebową w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 12:00. Ksiądz wygłaszający mowę pogrzebową zdecydował się na wygłoszenie szczerego kazania. Na uroczystościach zabrakło jednak metki celebryty

Mama Gabriela Seweryna nie cieszy się najlepszym zdrowiem, a sytuacji zdecydowanie nie polepszyła nagła śmierć syna. 

Jego mama jest w bardzo złym stanie, bardzo to wszystko przeżywa. Choć ostatnio ich relacje nie były najlepsze, to jednak zawsze byli ze sobą bardzo zżyci. Razem szyli, razem pracowali, spędzali ze sobą dużo czasu. Dlatego nic dziwnego, że jego mama jest w takim stanie – ujawniła „Faktowi” przyjaciółka rodziny.

Niebywałe sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. Nie tylko strój zaskoczył żałobników. Nie obyło się bez ochrony Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać

Gabriel Seweryn i jego mama byli pokłóceni?

Mama Gabriela Seweryna jest znana także widzom „Królowych życia”, w których pojawiła się kilkakrotnie u boku syna. Wówczas wydawało się, że miała ich łączyć silna relacja. Zgodnie z medialnymi doniesieniami od tego czasu wiele miało się zmienić. Po tym jak Gabriel Seweryn zrezygnował z udziału w programie i ogłosił rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem, relacje między celebrytą a jego mamą miały znacznie się ochłodzić. W jednej z transmisji na żywo, jaką Gabriel Seweryn prowadził na swoim profilu na Instagramie wraz z nowym partnerem, ujawnił, że nie obchodzi go, co jego mama sądzi o jego znacznie młodszym wybranku. 

W sieci pojawiły się nawet teorię, że Gabriel Seweryn i jego mama nie rozmawiali ze sobą. Jak wynika jednak z kazania pogrzebowego, celebryta uczestniczył w zeszłorocznym przyjęciu urodzinowym swojej mamy.

ZOBACZ TEŻ: Trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna została otwarta. Ostatnie spojrzenie na projektanta jest niewyobrażalnie smutne

Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami

Na uroczystościach pogrzebowych co prawda zabrakło mamy Gabriela Seweryna, ale uczestniczył w nich jego były partner, jak również siostra celebryty. Po uroczystej mszy nastąpiło odprowadzenie zmarłego na cmentarz, gdzie projektant futer został pochowany. 

Na jego mogile pojawiło się wiele wieńców i kwiatów. Jeden z nich został złożony na świeżym grobie przez siostrę Gabriela Seweryna – Dorotę. Jak donosi „Fakt”, pożegnała brata jedynie dwoma krótkimi słowami, które zostały umieszczone na szarpie przy wieńcu:

Ukochanemu bratu – siostra Dorota.

Źródło: Fakt

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?