Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TVP ujawnia IMIONA kolejnej pary prowadzących "PnŚ". Dezorientacja
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.02.2024 19:04

TVP ujawnia IMIONA kolejnej pary prowadzących "PnŚ". Dezorientacja

Pytanie na Śniadanie
KAPiF

Wielkie zmiany w Telewizji Polskiej wciąż trwają. Niektóre z nich dotyczą popularnego programu “Pytanie na Śniadanie”, który do tej pory cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów. Do tej pory pożegnano się z wszystkimi prowadzącymi, a na ich miejsce zaproszono nowe twarze. Nie wszystkie karty zostały jednak ujawnione, bo choć ogłoszono już cztery pary, docelowo ma ich być pięć. Znamy ich imiona. 

Zmiany w programie "Pytanie na Śniadanie"

Odkąd Sejm przegłosował uchwałę dotyczącą bezstronności i rzetelności mediów publicznych, w Telewizji Polskiej wiele się dzieje. Zaczęło się od zmian kadrowych i zwolnienia wielu dziennikarzy dotychczas pracujących dla stacji. Znane “Wiadomości” zmieniono na “i9:30”, a do Teleexpressu powrócił Maciej Orłoś. Wiele osób, które były związane z TVP, przeniosło się do Telewizji Republika.

Zmiany nie ominęły również programu śniadaniowego emitowanego na TVP2. Najpierw funkcję jego szefowej objęła Kinga Dobrzyńska, która obiecywała, że zrobi wszystko, aby utrzymać sympatię widzów wobec “Pytania na Śniadanie”. Niektóre tematy poruszane na antenie mogły nieco zaskoczyć oglądających, pojawiły się bowiem wątki społeczności LGBT+ oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie było to jednak wszystko, co zmieniło się w tym programie.

Kurzajewski dopiekł Smaszcz. Paulina wyjdzie z siebie, gdy to przeczyta? Iza Krzan zadebiutowała obok czołowego krytyka starego TVP

Te pary z "Pytanie na Śniadanie" mają za sobą debiut

Wszystkie pary, które dotychczas zasiadały na kanapie w studiu “Pytania na Śniadanie”, pożegnały się z pracą. Spotkało się to ze zróżnicowanymi opiniami ze strony widzów. Niektórzy fani postanowili zaprzestać oglądania programu, inni bardzo się ucieszyli. Jednak największe kontrowersje wywołało rozwiązanie umowy z Małgorzatą Tomaszewską, która jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Są osoby, które twierdzą, że z tego powodu powinna utrzymać się w pracy.

akpa20240210_pns_slawa_dg_4927.jpg
Źródło: AKPA

Wiemy na ten moment o czterech nowych parach, które prowadzą “Pytanie na Śniadanie”. Debiut mają za sobą już takie osoby jak: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz i Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Ich powołanie na to stanowisko ma różne opinie, a niektóre wpadki na antenie wywołują zarówno uśmiech, jak i zażenowanie na twarzach widzów.

ZOBACZ TEŻ: Widzowie dalej krytykują Kasię i Filipa w „PnŚ”. Wylali wiadro pomyj

"Pytanie na Śniadanie" - kto będzie nowym prowadzącym?

Wielu fanów programu nie może się doczekać, kiedy zostaną ujawnione nazwiska ostatniej, piątej pary, która zasili szeregi w “Pytaniu na Śniadanie”. Plotki były różne, a medialne doniesienia mogły zamieszać w głowie. Wreszcie dotarliśmy do jakiegoś konkretu. 

W mediach społecznościowych programu pojawiła się wiadomość o imionach nowych prowadzących, okazuje się, że będzie to Kasia i Piotr. Ale co nam to mówi? Widzowie zaczęli prędko analizować, o kogo tak naprawdę chodzi. Strzałów jest kilka, ale niektóre z nich wydają się być bardziej prawdopodobne. Internauci typują, że będzie to Katarzyna Zdanowicz i Piotr Kraśko, albo Katarzyna Burzyńska i Piotr Jędrzejek. Jedną z bardziej intrygujących propozycji jest Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy niedawno rozstali się z pracą dla Polsatu

A jak wy myślicie? Kogo ukrywa “Pytanie na Śniadanie”?

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy