Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wuj Kate Middleton zabrał głos. Znowu wyjawił zbyt dużo?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 01.04.2024 16:49

Wuj Kate Middleton zabrał głos. Znowu wyjawił zbyt dużo?

Kate Middleton
fot. SplashNews.com/East News

Kate, księżna Cambridge, znowu nalazła się w trudnej sytuacji, gdy jej wuj, Gary Goldsmith, znowu postanowił publicznie zabrać głos w sprawie problemów, które od pewnego czasu trawią rodzinę królewską. Zdradził nieco więcej, niż by sobie życzyła?

Wuj księżnej Kate znowu zabrał głos. Ujawnił, co się z nią dzieje

Brat matki księżnej Kate Middleton ujawnił pewne szczegóły z życia rodziny królewskiej. Odkąd ukochana księcia Williama zdradziła, że zdiagnozowano u niej nowotwór, cały świat z zapartym tchem wyczekuje kolejnych informacji na temat stanu zdrowia żony następcy tronu. 

Gary Goldsmith, wuj księżnej, w rozmowie z hiszpańskim magazynem "De Viernes" został zapytany o stan zdrowia przyszłej królowej. Mężczyzna wyjawił, że utrzymuje regularny kontakt z siostrą Kate, aby być na bieżąco z sytuacją. Okazało się, że chętnie dzieli się informacjami, które przekazuje mu matka księżnej.

Gary Goldsmith
fot. Rex Features/East News
Tak księżna Kate spędzi święta. Rozczulające miejsce

Matka Kate Middleton jest w stałym kontakcie z bratem. Informuje go na bieżąco

Carole Middleton od kilku tygodni wspiera córkę w walce z chorobą nowotworową. Pomaga jej w opiece nad dziećmi, a także troszczy się o to, by cała rodzina trzymała się wspólnie w tym trudnym okresie. Matka księżnej pilnuje również tego, aby informacje na temat stanu zdrowia Kate nie trafiały do mediów. Niestety, jej brat jest znacznie bardziej skory do dzielenia się tą wiedzą.

Utrzymuje kontakt ze swoją siostrą Carole, by wiedzieć, czy z moją siostrzenicą wszystko w porządku. Uważam, że Kate poradziła sobie naprawdę dobrze, zważywszy na to, w jak trudnej i skomplikowanej sytuacji się znalazła. Nie znam nikogo innego, kto musiałby radzić sobie z czymś podobnym. Wytłumaczyć wszystko dzieciom, a potem jeszcze przekazać wyjaśnienia narodowym i międzynarodowym mediom - wspominał w programie "De Viernes", na który powołuje się Time.

Kate Middleton źle zniosła plotki na swój temat

Gary Goldsmith w wywiadzie wyraził podziw dla księżnej za sposób, w jaki radzi sobie z trudnościami, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej publiczny status. Zaznaczył również, że w trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia i zwrócił uwagę, że plotki, jakie w ostatnim czasie media rozsiewały na temat księżnej, nie pomogły w jej rekonwalescencji.

Trudno sobie wyobrazić, by tak wiele komentarzy i teorii spiskowych na nią nie wpłynęło. Wysłałem wiadomości do Kate, aby wiedziała, co w tej sprawie czuję i że ją kocham - podsumował wuj Kate Middleton.

Choć bez wątpienia zachowanie Gary'ego Goldsmitha może budzić mieszane uczucia, nie ulega wątpliwości, że trzyma on kciuki za księżną. Jak zauważyła eksperta od rodziny królewskiej Kate Nicholl, w tym trudnym dla Kate Middleton czasie ważniejsze dla niej jest wsparcie najbliższej rodziny, takich jak jej rodzice i rodzeństwo, niż członków rodziny królewskiej.

Książę William i Kate Middleton