Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To będzie hit jesieni? Koroniewska dostała program w TVN
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.07.2024 15:32

To będzie hit jesieni? Koroniewska dostała program w TVN

Joanna Koroniewska, siedziba TVN
fot. KAPiF

Joanna Koroniewska po latach nieobecności powróci do telewizji w wielkim stylu. Aktorka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z serialem “M jak miłość”, poprowadzi nowy program w TVN. Co wiemy o formacie? Będzie to produkcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było! 

Wielkie zmiany w polskich stacjach telewizyjnych

Ostatnie miesiące to wyjątkowy czas dla polskich mediów. Odkąd w Telewizji Polskiej doszło do szeregu zmian, jesteśmy świadkami licznych transferów, powrotów i nowości. Zaczęło się od zwolnienia wielu pracowników TVP na rzecz zatrudnienia nowych twarzy. Co więcej, wielu znanych dziennikarzy i prezenterów wróciło do publicznej stacji. Taką decyzję podjęli między innymi Katarzyna Dowbor, Maciej Orłoś czy Beata Tadla.

Również w konkurencyjnych podmiotach dochodzi do dużych rewolucji. Przykładowo Polsat już niedługo ruszy ze swoim własnym programem śniadaniowym. Jego gospodarzami mają być Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Agnieszka Hyży i Maciej Rock oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Współpracę z Polsatem zakończył jednak niedawno Maciej Dowbor, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” straciło również jurora Roberta Janowskiego.

KAPIF_oryginal_K1169534F.jpg
Fot. KAPiF
Król Karol III wywołał niepokój na świecie. Ma podobne dłonie jak matka przed śmiercią Nie żyje Mike Heslin. Słowa jego męża poruszają do łez

TVN rusza z nowym formatem

Nowość dla widzów szykuje również stacja TVN. Będzie to zupełnie nowy format, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Chodzi o wyjątkowe reality-show, którego uczestnicy zajmą się samodzielnym remontem. Pary, które zdecydują się wziąć udział w projekcie, będą miały również za zadanie zaprojektować wymarzone wnętrze. Zwycięzca odbierze kluczyki do wartej ponad milion złotych nieruchomości.

Decyzję o tym, której z par uda się zdobyć główną nagrodę, podejmą jurorzy i widzowie podczas finału na żywo. Ich wybór będzie opierał się na ocenie zarówno finalnego efektu, jak i całego procesu dochodzenia do niego. W programie »Zróbmy sobie dom« Joannę Koroniweską wspiera jury, które składa się ze specjalistów z zakresu architektury, ekspertyzy budowlanej oraz rynku nieruchomości - napisano na stronie dziendobry.tvn.pl.

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Marka Kondrata to córka znanego muzyka. Jest o 38 lat młodsza

Joanna Koroniewska poprowadzi nowy format

Jak można było zauważyć w przytoczonym cytacie, gospodynią nowego formatu stacji TVN zostanie żona Macieja Dowbora. Joanna Koroniewska jest znana widzom z roli Małgosi Mostowiak w serialu “M jak miłość”. W 2013 roku zakończyła jednak przygodę na planie Telewizji Polskiej i zapowiedziała, że nigdy do niej nie powróci. W ostatnich latach rozwijała się przede wszystkim jako influencerka.

KAPIF_oryginal_K1118166F.jpg
Fot. KAPiF

Tym razem aktorka zdecydowała się jednak na zmiany w swoim życiu, w związku z czym zostanie prowadzącą programu “Zróbmy sobie dom”. Dziś Joanna Koroniewska zasiadła na kanapie w programie “Dzień Dobry Wakacje”, gdzie opowiedziała o swoich emocjach związanych z nowym projektem.

Aż mam ciarki. [...] Ten projekt jest wyjątkowy z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że to jest prawdziwe reality show. [...] Druga rzecz — to mnie najbardziej fascynuje — my, Polacy, kochamy remonty, kochamy kłócić się o remonty. Zobaczycie kawał dobrej remontowej roboty - opowiadała.