Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nowym uczestnikiem TzG będzie ten aktor? Niewiarygodne że się zgodził
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.07.2024 08:03

Nowym uczestnikiem TzG będzie ten aktor? Niewiarygodne że się zgodził

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Jesienna ramówka stacji telewizyjnych zbliża się wielkimi krokami, a w niej nie może zabraknąć kolejnej odsłony programu “Taniec z Gwiazdami”. Od pewnego czasu spekuluje się, którzy celebryci tym razem zawalczą o Kryształową Kulę. Podobno do rywalizacji ma stanąć znany aktor. Znacie go z “BrzydUli”.

Zbliża się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami"

Format, w którym celebryci u boku profesjonalistów przygotowują skomplikowane układy taneczne, od lat cieszy się dużą popularnością w Polsce. Nic więc dziwnego, że , który już od dekady emituje go na swojej antenie, zapowiedział powrót programu najbliższej jesieni. Trwają negocjacje, pierwsi uczestnicy powoli zdradzają swoją obecność. Choć na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać, to rąbek tajemnicy już został uchylony.

Ostatnia odsłona formatu “Taniec z Gwiazdami” przyniosła zarówno uczestnikom, jak i widzom bardzo dużo emocji. Nie zabrakło popularnych celebrytów, jak i szeregu kontrowersji. Roxie Węgiel, wokół której wiele się dzieje, dobrnęła aż do finału, jednak zgodnie z tradycją, jako wokalistka musiała ustąpić miejsca dla aktorki. Kryształową Kulę otrzymała Anita Sokołowska. Wiele osób długo nie zapomni również obecności Dagmary Kaźmierskiej, wokół której w trakcie emisji programu wybuchła prawdziwa burza medialna.

KAPIF_oryginal_K1201674F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1201691F.jpg
Fot. KAPiF
Wyniki: Nową Miss Supranational została ta kandydatka. "Ustawka" Polka weszła do półfinału Miss Supranational? Zapadła niezręczna cisza

To oni będą uczestnikami programu "Taniec z Gwiazdami"?

Od pewnego czasu w sieci trwa tak zwana giełda nazwisk, informatorzy i sami celebryci powoli zdradzają, kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę. Do tej pory usłyszeliśmy między innymi o potencjalnym udziale gwiazd młodego pokolenia, takich jak Julia Żugaj czy Fagata. Ta druga krótko później zdementowała plotki w swoich mediach społecznościowych, dodając, że takie przedsięwzięcie byłoby dla niej nieopłacalne.

KAPIF_oryginal_K1219559F.jpg
Fot. KAPiF

Głos w sprawie formatu “Taniec z Gwiazdami” zabrała również Majka Jeżowska, która wielokrotnie była zapraszana do udziału przez produkcję. Choć nikt nie potwierdził tego wprost, można podejrzewać, że wokalistka spróbuje swoich sił na parkiecie już tej jesieni.

Powinnam się teraz troszeczkę skupić na treningach, bo zamierzam wystartować w „Tańcu z Gwiazdami”, więc powinnam naprawdę już porządnie się przygotowywać (…) Mam ochotę. Do trzech razy sztuka. Odmawiałam już kilka razy. Im jestem starsza, tym [bardziej] myślę, że kiedyś trzeba to zrobić po prostu. […] Zobaczymy, czy nie ulegnę kontuzji na pierwszym treningu – zdradziła gwiazda w wywiadzie dla serwisu Świat Gwiazd.

ZOBACZ TEŻ: Początek Miss Supranational i już taka wpadka. Wybuczeli prowadzących

Ten aktor wielokrotnie odmawiał udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"

Spekuluje się o udziale wielu celebrytów, a fani formatu czekają na jakiekolwiek oficjalne informacje. Teraz w sieci pojawiło się kolejne nazwisko, które z pewnością wzbudzi duże emocje. Szczególnie że ten aktor już kilkukrotnie był zapraszany przez produkcję do uczestnictwa, jednak za każdym razem odmawiał. Chodzi o Filipa Bobka znanego między innymi z serialu “BrzydUla”. Jak dowiedział się portal “Świat Gwiazd”, wszystko ma już być dopinane na ostatni guzik.

Rozmowy z Filipem są już na zaawansowanym etapie. Dopinane są ostatnie szczegóły. Czekamy jedynie na kilka ostatnich ustaleń dotyczących jego udziału w programie. Niektórzy już żartują, że to on zgarnie Kryształową Kulę - zdradził informator serwisu.

KAPIF_oryginal_K1048522F.jpg
Fot. KAPiF

Na oficjalne informacje w tej sprawie będziemy musieli jeszcze zaczekać. Niemniej jednak takie nazwisko wśród uczestników jesiennej odsłony programu “Taniec z Gwiazdami” może przyciągnąć przed ekrany wielu widzów. Czekacie na udział Filipa Bobka w tym formacie?