Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsający widok. Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie. Laluna pokazała, co się z nim teraz dzieje
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.12.2023 13:40

Wstrząsający widok. Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie. Laluna pokazała, co się z nim teraz dzieje

Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie, fot. Instagram/gabriel_seweryn, Goniec
Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie, fot. Instagram/gabriel_seweryn, Goniec

28 listopada mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Celebryta znany z programu „Królowe życia” zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. Mężczyzna zostawił po sobie pogrążoną w żałobie mamę, siostrę i partnera Kamila. 

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada po nagłym zatrzymaniu krążenia, do którego doszło w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się go już uratować. 

Kilka godzin przed śmiercią Gabriela Seweryna wraz ze swoim partnerem prowadził transmisję na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych, na której skarżył się na duszności i przewidywał, że umrze. Zarzucił nawet, że załoga stojąca nieopodal karetki nie chce mu pomóc. Jego historia nie zgadzała się jednak z oświadczeniem rzecznika pogotowia, który ujawnił, że podczas interwencji mężczyzna i towarzyszące mu osoby miały zachowywać się agresywnie, przez co ratownicy medyczni czuli się zagrożeni

Boże! Ja pogotowiu cyrki odstawię! Wezwij pomoc, k**wa! Pokaż na mnie. Zobaczcie, jak oni stoją! Mnie tu dusi! Nie chcą mi pomóc, słuchajcie! Ja naprawdę umrę! Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy! Jak mnie szykanują! Naprawdę, pokaż mnie! Niech zobaczą, że to ja jestem! Tu mnie dusi! – mówił Gabriel Seweryn na nagraniu.

Gruchnęła informacja o przyczynie śmierci Gabriela Seweryna. Policyjne śledztwo przynosi zaskakujące dowody Nowe fakty o śmierci Gabriela Seweryna. To nie był zawał? Rzecznik pogotowia ponownie zabiera głos

Gabriel Seweryn miał plany na przyszłość

Na kilka lat przed swoją śmiercią Gabriel Seweryn postawił na prawdziwą rewolucję w swoim życiu. Projektant futer zdecydował się na zrezygnowanie udziału w programie „Królowe życia”, a niedługo potem rozstał się ze swoim wieloletnim partnerem Rafałem.

Celebryta nie był jednak singlem zbyt długo i szybko ogłosił, że znalazł nową miłość u boku znacznie od niego młodszego Kamila. W ostatnim czasie ogłosił także bankructwo i zamknął swoją pracownię. Gabriel Seweryn miał jednak ambitne plany na przyszłość – szkolił się w zakresie technik makijażu permanentnego, by otworzyć własny gabinet połączony ze studiem fryzjerskim z dawnej pracowni.

Gabrielowi Sewerynowi niestety niedane było zrealizowanie tych marzeń.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. Ludzie na wszystko patrzyli. „Wziął go za szmaty”

Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie

6 grudnia odbył się pogrzeb Gabriela Seweryna. Na uroczystościach nie mogło zabraknąć jego ukochanego Kamila, który mocno przeżywał ostatnie pożegnanie swojego partnera. Mężczyźni chętnie chwalili się łączącym ich uczuciem w mediach społecznościowych i wydawali się wprost nierozłączni. Podczas pogrzebu Kamil głośno płakał, a podczas pożegnania przy trumnie i późniejszej drogi na cmentarz musiał być podtrzymywany przez dwie kobiety, ponieważ samodzielnie ledwo umiał ustać na nogach z powodu targających nim emocji. 

Na nowym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych przez Lalunę widać zrozpaczonego partnera Gabriela Seweryna, który wyraźnie nie jest w najlepszym stanie. 

Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie, fot. Instagram.png
Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie, fot. Instagram/lala_laluna_official
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?