Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.12.2023 21:20

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn?

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec
Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada, gdy trafił do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Choć po przeprowadzeniu badań i wdrożeniu leczenia wszystko wydawało się zmierzać ku dobremu, niespodziewanie doszło do nagłego zatrzymania krążenia i lekarzom już nie udało się go uratować.

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia

Uroczystości pogrzebowe Gabriela Seweryna odbyły się 6 grudnia. Projektant futer znany z programu „Królowe życia” został pochowany 6 grudnia w Krzepowie. Trumna z ciałem zmarłego została odprowadzona przez żałobników na miejsce spoczynku po mszy świętej, która odbyła się o godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca pana Jezusa. 

W uroczystościach pogrzebowych udział wzięli między innymi partner Gabriela Seweryna w ostatnich latach jego życia, Kamil, jak również jego wieloletni partner Rafał, z którym występował w programie „Królowe życia”. Para rozstała się niedługo po tym, jak projektant futer zrezygnował z udziału w formacie. 

“Nikt z nas nie ma do tego prawa”. Żałobnicy stali jak wryci. Ksiądz naprawdę takimi słowami pożegnał Gabriela Seweryna Trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna została otwarta. Ostatnie spojrzenie na projektanta jest niewyobrażalnie smutne

W pogrzebie Gabriela Seweryna uczestniczyli jego bliscy i inne osoby, które go znały

W pogrzebie Gabriela Seweryna udział wzięło także wiele osób, które znały go za życia. Reporter portalu „Goniec” zdołał porozmawiać z kilkoma z żałobników, pytając ich o to, jaki Gabriel był za życia poza swoją ekranową personą czy co kryło się za osobą, jaką był w mediach społecznościowych. Jedna z kobiet biorących udział w ostatnim pożegnaniu projektanta futer zdradziła, za co powinniśmy pamiętać zmarłego Gabriela Seweryna:

[Powinniśmy pamiętać Gabriela Seweryna, przyp. red.] zwariowanym, szalonym, oddanym dla wszystkich, innym przede wszystkim i tyle.

ZOBACZ TEŻ: Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami. Media grzmiały o jego kiepskich relacjach z rodziną

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna

Rozmówczyni reportera portalu „Goniec” uchyliła także rąbka tajemnicy na temat tego, jaką osobą był Gabriel Seweryn. Jak zdradziła, mężczyzna nie miał w sobie ani krzty agresji, co jej zdaniem zupełnie nie zgadza się z wizerunkiem kreowanym w mediach przez pogotowie, które miało przerwać badanie Gabriela Seweryna po tym, jak zostało do niego wezwane

[Gabriel był osobą, przyp. red.] otwartą, po prostu szanującą wszystkich dookoła. Jakbym miała powiedzieć, nigdy nie był osobą agresywną, był człowiekiem sercem oddanym dla wszystkich; kogo by nie spotkał, każdemu by pomógł bez względu na to, co i gdzie by się nie działo. Zawsze był dla każdego pomocny. Na pewno nie był osobą agresywną, tak jak to uznał Głogowski szpital. 100% od do rany dla każdego, nieważne czy kogoś znał czy nie. 100% dla każdego. Żal to trochę za mało powiedziane.

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego