Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2023 19:49

Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Jolanta Kwaśniewska
fot. KAPiF; Jolanta Kwaśniewska o swojej córce

Jolanta Kwaśniewska doczekała się tylko jednego dziecka. W niedawnym wywiadzie wprost przyznała, że ta doprowadziła ją do płaczu. Mało tego, palce we wszystkim maczał także jej zięć, Kuba Badach. Dlaczego była pierwsza dama zalała się łzami?

Jolanta Kwaśniewska o swoich urodzinach

Jolanta Kwaśniewska za 2 lata będzie obchodziła 70. urodziny, w co trudno uwierzyć, bo wygląda na dużo młodszą kobietę. Można się spodziewać, że ten zbliżający się jubileusz będzie naprawdę huczny, bo takie były też jej okrągłe urodziny sprzed 8 lat.

Kwaśniewska opowiedziała o nich nieco więcej w rozmowie z Magdą Mołek. Jak można się było spodziewać, była pierwsza dama spędzała tamten dzień w otoczeniu najbliższych osób. Dwie z nich doprowadziły ją do płaczu.

 

"Czas ze sceny zejść". Przykre wieści o Robercie Lewandowskim

Jolanta Kwaśniewska dostała niespodziankę

Wspomnianym wyżej duetem okazała się jej córka z mężem. Ci jednak nie sprawili mamie żadnej przykrości w tym szczególnym dniu. Wręcz przeciwnie, przygotowali dla niej taką ckliwą niespodziankę, że Kwaśniewska nie była w stanie utrzymać emocji na wodzy.

Jak się okazuje, małżeństwo skomponowało piosenkę zadedykowaną Kwaśniewskiej, która jest jednym, wielkim wyznaniem miłości i wdzięczności za to, co dla nich do tej pory robiła. Tekst napisała Aleksandra, za to utwór na miejscu zaśpiewał zięć.

Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami

Kwaśniewska we wspomnianej wyżej rozmowie nie bała się mówić wprost o swoich uczuciach. Przyznała, że ryczała w trakcie śpiewanej dla niej piosenki. Bardzo doceniła ten gest i przy okazji pochwaliła córkę, która jej zdaniem od zawsze miała dar do pisania. W nie mniejszych superlatywach mówiła o Badachu.

Bardzo lubię jego twórczość. Kocham Kubusia. Jest fantastycznym człowiekiem. Jest moim fajnym synkiem. Bardzo się cieszę, że taką fajną parę z Olą stworzyli

Źródło: Wirtualna Polska

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny