Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": miała rekordową ilość listów od amantów. Kamila Boś pochwaliła się brzuszkiem
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2023 18:08

"Rolnik szuka żony": miała rekordową ilość listów od amantów. Kamila Boś pochwaliła się brzuszkiem

Kamila Bos
fot. instagram.com/kamila.bos

Kamila Boś śmiało może walczyć o miano najpiękniejszej uczestniczki programu “Rolnik szuka żony”. Pojawiła się w ósmej edycji show i pobiła rekord pod względem otrzymanych od widzów listów. Adoratorzy byli nią zachwyceni, ale ona jeszcze wtedy szczęścia nie znalazła.

Kamila Boś w "Rolnik szuka żony"

Kamila dała się poznać w programie, jako pewna siebie kobieta, która dobrze wie, czego chce. Właśnie z uwagi na to ostatecznie żaden z kandydatów nie spełnił jej wysokich wymagań, przez co rolniczka zakończyła przygodę z programem bez partnera.

Była zresztą wtedy za to dobitnie krytykowana. Spora część widzów twierdziła, że kobieta nie jest już nawet pewna siebie, a po prostu zarozumiała i niemiła. Zarzucano jej, że wywyższa się nad kandydatami, a do show przyszła nie po miłość, tylko po popularność.

Wybuchły plotki o Agnieszce Chylińskiej i jej menedżerce po tym, jak trzymały się za ręce. Teraz ujawniono prawdę!

"Rolnik szuka żony": Kamila dalej kusi

Niezależnie od tego, czy Kamila przyszła do show po partnera, czy po popularność, to drugie i tak zyskała. W mediach społecznościowych śledzi ją niemal 200 tysięcy osób. Ci regularnie mogą podziwiać fotki, na których rolniczka nie boi się pokazywać swoich wdzięków.

Kamila szczególnie lubi się chwalić swoim brzuchem i trudno jej się dziwić. Ten jest bowiem wyjątkowo zgrabny i umięśniony, co jest zasługą regularnych ćwiczeń oraz dbania o zdrowe, zbilansowane posiłki.

"Rolnik szuka żony": Fani rozpływają się nad Kamilą

W trakcie emisji programu “Rolnik szuka żony” Kamila mierzyła się ze sporą krytyką. Teraz na jej profilu próżno szukać przykrego odzewu. Większość komentarzy to zachwyty nad urodą rolniczki. Można odnieść wrażenie, że adoratorów przybywa jej z każdą kolejną fotką.

  • Śliczna kobitka
  • Jesteś zjawiskowa
  • Cudownie wyglądasz
  • Chyba zobaczyłem anioła
  • Ty jesteś taka piękna. Jak się w Tobie nie zakochać?
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny