Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wypłynęło zdjęcie. Jest na nim przepiękna kobieta, w objęciach nie kogo innego jak Dawida Kwiatkowskiego!
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2023 19:13

Wypłynęło zdjęcie. Jest na nim przepiękna kobieta, w objęciach nie kogo innego jak Dawida Kwiatkowskiego!

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF; Dawid Kwiatkowski pokazał się u boku pięknej kobiety

Dawid Kwiatkowski zdecydowanie nie należy do tej grupy celebrytów, która przesadnie obnaża swoje życie prywatne. Szczegóły prywatności zatrzymuje dla siebie i właśnie dlatego praktycznie nic nie wiadomo o jego potencjalnych podbojach miłosny. Właśnie opublikował jednak zdjęcie u boku pięknej dziewczyny.

Dawid Kwiatkowski trzyma prywatność dla siebie

Choć Dawid Kwiatkowski funkcjonuje w show-biznesie już od dekady, przez ten czas nie wypowiadał się otwarcie o swoich potencjalnych związkach. Nie publikował w mediach społecznościowych żadnych poszlak, które mogłyby jakoś fanów naprowadzić do rozwiązania tajemnicy jego miłosnego życia.

Właśnie dlatego, gdy już wrzuca fotkę z jakąś kobietą, spora część fanów niemal z automatu bierze ją za ewentualną ukochaną wokalisty. Właśnie takie zdjęcie pojawiło się wczoraj na jego profilu. Z kim jest na nim Dawid?

"Czas ze sceny zejść". Przykre wieści o Robercie Lewandowskim

Dawid Kwiatkowski pozuje z pięknością

Wspomniana fotka utrzymana w tonacji czerni i bieli przedstawia Dawida i jego towarzyszkę, którzy stoją plecami do obiektywu. Przed nimi rozpościera się malownicza plaża, a sam artysta obejmuje wspomnianą kobietę. Takie zdjęcie śmiało mogłaby wrzucić para.

Wystarczy jednak przewinąć na drugi kafelek wpisu, w którym zawarty jest fragment prywatnej korespondencji, by dowiedzieć się, że mamy do czynienia z wieloletnią przyjaciółką Dawida, a nie jego ukochaną. 

Z kim zapozował Dawid Kwiatkowski?

Wspomniana, młoda kobieta ma na imię Sara i już od dawna zna się z Dawidem. Wystarczy prześledzić jej oznaczony we wpisie profil, by zorientować się, że przyjaźni się z piosenkarzem już kilka lat. Niektóre z ich wspólnych zdjęć sięgają 2016 roku. Nic więc dziwnego, że fani nie mogą się nachwalić tej relacji.

  • W pozytywny sposób zazdroszczę wam tej relacji. Jest szczera, piękna i prawdziwa
  • Dobrze, że wciąż masz przy sobie prawdziwych przyjaciół, którzy choć trochę pozwalają Ci zapomnieć o zwariowanym świecie
  • Piękne to, fajnie jest poznać kogoś na dobre i złe
  • Taka przyjaźń to skarb
  • Trzymaj takich przyjaciół przy sobie i nie wypuszczaj z ramion jak na tym zdjęciu
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów