Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, co robił Tomasz Komenda dzień przed śmiercią
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.02.2024 11:58

Wiadomo, co robił Tomasz Komenda dzień przed śmiercią

Tomasz Komenda
AKPA; Tomasz Komenda robił to dzień przed śmiercią

Tomasz Komenda nie żyje. Mężczyzna zmarł w środowy poranek 21 lutego 2024 roku. Jak donosiły media, mężczyzna w ostatnim czasie zmagał się z chorobą nowotworową. Wiadomo jednak, jak spędzał dzień poprzedzający jego śmierć.

Nie żyje Tomasz Komenda

Tomasz Komenda nie żyje. Informację o jego śmierci przekazał dziennikarz TVN, Grzegorz Głuszak. Od jakiegoś czasu mówiło się o chorobie nowotworowej, z którą dzielnie walczył mężczyzna.

Przypomnijmy - w 2004 roku został skazany za tzw. zbrodnię miłoszycką. Dotyczyła ona gwałtu oraz zabójstwa 15-letniej Małgorzaty, do których doszło w sylwestrową noc w 1996 roku. Tomasz Komenda został niesłusznie osadzony, przez co spędził 18 lat za więziennymi kratami.

Tomasz Komenda
fot. AKPA; Tomasz Komenda robił to dzień przed śmiercią
Ujawniono, na jaki nowotwór chorował Komenda

Tomasz Komenda był ciężko chory?

Tomasz Komenda niejednokrotnie podkreślał, że pobyt w więzieniu był dla niego traumatycznym doświadczeniem i nawet pieniądze, które otrzymał jako zadośćuczynienie oraz odszkodowanie nie były w stanie naprawić wyrządzonych mu krzywd. 

Mimo to starał się ułożyć sobie życie na wolności. Na jego drodze w pewnym momencie stanęła Anna, która skradła jego serce. Para po czasie ogłosiła, że spodziewa się narodzin syna. Zakochani zaręczyli się i planowali wspólną przyszłość. Ostatecznie ich relacja nie przerwała i doszło do rozstania, a media donosiły, że dawni partnerzy mieli mieć problemy z porozumieniem się w sprawie alimentów.

Niestety Tomaszowi Komendzie nie było dane długo cieszyć się spokojem i wolnością. We wrześniu ubiegłego roku mężczyzna wyjawił, że ma duże problemy zdrowotne. Powiedział wówczas, że zmaga się z nowotworem, który nie nadaje się do operacji, jednak zalecane sposoby leczenia miały mu pomagać. Media donoszą także, że miał to być nowotwór płuc.

Tomasz Komenda
fot. KAPIF; Tomasz Komenda robił to dzień przed śmiercią

Co robił Tomasz Komenda w przeddzień swojej śmierci?

Tomasz Komenda jakiś czas temu zniknął z mediów, przestał udzielać wywiadów i pojawiać się publicznie, miał również odsunąć się od wielu osób. Nie wiadomo więc, jak przebiegała jego choroba, jednak ze słów zamieszczonych przez Martę Rodzik, ekspertkę wizerunku z “Pytania na Śniadanie” można wywnioskować, że nic nie zwiastowało tego, co może wydarzyć się w najbliższym czasie.

Kobieta zamieściła w sieci zdjęcie Tomasza Komendy i zdradziła, że widziała go w przeddzień śmierci. Mężczyzna miał wówczas raczyć się kawą.

Wczoraj pił kawę na Mirowskiej, a dziś… - napisała Marta Rodzik.

Tomasz Komenda
fot. Instagram @marta.rodzik; Tomasz Komenda robił to dzień przed śmiercią