Lifestyle.Lelum.pl > Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Baron, Górniak, Szwed
27.05.2024 13:15 Baron oświadczał się już dwa razy. Jeden związek miał rozpaść się przez Górniak

Kilka dni temu media obiegł wieść o tym, że Aleksander Milwiw-Baron został szczęśliwym tatą. Gitarzysta zespołu “Afromental” od niemal 3 lat jest partnerem Sandry Kubickiej, z którą wziął ślub w tym roku. Relacja z piękną modelką to jednak nie pierwszy poważny związek muzyka. W przeszłości jego miłosne podboje śledziła cała Polska. Zanim związał się z Kubicką, dwa razy oświadczał się swoim ukochanym. Dużo plotkowano również o jego domniemanym romansie z Edytą Górniak. Historia związków Barona z pewnością zaskoczy niejedną osobę! 

Twoja twarz brzmi znajomo
26.04.2024 22:29 Jurorzy oceniali na stojąco, a Gąsowski wstrzymywał łzy. Co za występ

Program “Twoja twarz brzmi znajomo” od samego początku zaskakuje fenomenalnymi występami uczestników. Dzisiejsze wydanie show również obfitowało w masę wrażeń i emocji. Ten jeden występ nie pozostawił żadnych złudzeń — jurorzy nie byli w stanie powstrzymać łez.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jury
13.04.2024 08:24 Widzowie TTBZ aż nie dowierzali, gdy widzieli, co się dzieje na scenie

Jubileuszowa, 20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na dobre porwała wszystkich widzów Polsatu. W piątek 12 kwietnia przed telewizorami, jak co tydzień, zasiadły tłumy Polaków z mocno bijącymi sercami. W pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu, a to, co działo się na scenie, jest obecnie szeroko komentowane w sieci. Internauci poddali szczegółowej ocenie występ jednej z uczestniczek, a do tego zwrócili uwagę na jedną fundamentalną kwestię.

Aleksandra Szwed
09.02.2024 09:05 Niepokojące wieści o stanie zdrowia Aleksandry Szwed. Skończyła w szpitalu?

Fani z niecierpliwością wyczekiwali zbliżającego się sezonu programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ze względu na powrót wielu gwiazd z przeszłości. Jedną z nich jest Aleksandra Szwed. Niestety, okazuje się, że uczestnictwo aktorki zostało mocno skomplikowane przez wypadek.

Rodzina zastępcza
10.12.2021 17:30 Aleksandra Szwed poszła pod dom z serialu „Rodzina zastępcza”. Była zaskoczona widokiem

Pamiętajcie serial „Rodzina zastępcza”? W latach 1999-2009 bił na Polsacie rekordy popularności. Dziś jedna z aktorek tego serialu, Aleksandra Szwed, zupełnie przypadkowo znalazła się w miejscu, w którym kręcono zdjęcia. Ola Szwed w „Rodzinie zastępczej” grała adoptowaną córkę Elizę. Od czasu zakończenia zdjęć do serialu minęło już bardzo dużo czasu. Gwiazda sama ma już dwoje dzieci (z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim). Jakie było jej zaskoczenie, kiedy przypadkowo znalazła się pod znajomym adresem.

Aleksandra Szwed
03.07.2021 16:15 Aleksandra Szwed urodziła. Gwiazda ,,Rodziny zastępczej” pokazała zdjęcie ze szpitala

Aleksandra Szwed podała najwspanialszą wiadomość. Gwiazda powitała na świecie swoją drugą pociechę. Niedługo po porodzie opublikowała zdjęcie prosto z placówki szpitalnej, na którym pozuje wraz ze swoim partnerem. Jak podaje portal Jastrząb Post ukochany aktorki, Krzysztof Białkowski był obecny przy porodzie dziecka. W dalszym ciągu nie zdradzili jego płci. Jeszcze przed porodem fani aktorki spekulowali, że tym razem para powita na świecie córeczkę, podając kilka dowodów. Przypomnijmy, że w styczniu 2015 roku urodził im się synek Borys, który niejednokrotnie gości na Instagramie swoich rodziców.

Ola Szwed
31.05.2018 12:52 Ola Szwed już tak nie wygląda! Postawiła na ekstrawagancką metamorfozę

Ola Szwed popularność zyskała dzięki serialowi Rodzina Zastępcza. Później była rozbierana sesja do Playboya i kilka mniej znaczących ról. Mimo, że aktorka rzadko pojawia się na ekranach telewizorów, niezmiennie zachwyca nas swoją oryginalną urodą. Teraz postanowiła na dużą zmianę w wizerunku. Najnowsza metamorfoza Oli Szwed spodobała się fanom. Ola Szwed przez wszystkie lata w show-biznesie, pokazała się w kilku odsłonach. To nie jest jej pierwsze, tak odważna odsłona. Kilka lat temu aktorka mocno inspirowała się Rihanną, która znana jest ze swoich „włosowych” eksperymentów. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy Olę podziwiać w blond włosach. Teraz zmiana jest jeszcze bardziej odważna.