Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Waldemar z "Rolnika" już układa życie Dorocie? Ma plan
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.02.2024 15:15

Waldemar z "Rolnika" już układa życie Dorocie? Ma plan

Waldemar traktuje Dorotę bardzo poważnie
Waldemar traktuje Dorotę bardzo poważnie, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” nieustannie zaskakiwała nas kolejnymi zwrotami akcji w życiu miłosnym uczestników. Pomimo faktu, że od finałowego odcinka minęło już całkiem sporo czasu, to, co dzieje się w życiu rolników, wciąż budzi ogromne zainteresowanie mediów. Niewiarygodne, o czym właśnie wspomniał Waldemar. Te plany mogą szokować.  

Związek Waldemara i Doroty z "Rolnik szuka żony" od początku zaskakuje fanów

Dziesiąta edycja kultowego reality show Telewizji Polskiej odbiła się szerokim echem w mediach. Jednym z powodów zaskakującej popularności show było zachowanie rolników w finałowym odcinku programu. To właśnie wtedy mogliśmy dowiedzieć się, z kim związały się poszczególne osoby. 

Wielkim szokiem było niespodziewanie zerwanie Dariusza i Nicole oraz Artura i Sary, a jeszcze większym zaskoczeniem okazał się wybór Waldemara. Rolnik postanowił rozstać się ze swoją faworytką Ewą i dać szansę drugiej z kandydatek — Dorocie. Nic więc dziwnego, że spora grupa internautów, zamiast trzymać kciuki za zakochanych, radziła kobiecie, aby przestała być dla rolnika drugą opcją.

"Rolnik szuka żony": Tak kiedyś wyglądała Nicola. Pochwaliła się swoją metamorfozą Ania popadnie w rozpacz? Była żona Kuby przerwała milczenie

"Rolnik szuka żony": Waldemar i Dorota wydają się być naprawdę zakochani

Pomimo faktu, że większość fanów reality show TVP nie wierzyła w szczerość uczucia Waldemara i współczuła Dorocie, para szybko udowodniła, że ich obawy są bezpodstawne. Zakochani wciąż są razem, a o swoim związku bardzo chętnie opowiadają również w social mediach. Wiadomo, że para wybrała się w romantyczną podróż w góry, a także wspólnie powitała nowy rok.

Istnieje jednak jeden poważny problem, który bardzo przeszkadza zakochanych w codziennym funkcjonowaniu. Mowa tutaj o odległości, jaka ich dzieli. Na co dzień Dorota mieszka w Szczecinie, który jest oddalony prawie o 300 kilometrów od gospodarstwa Waldemara. Teraz jednak rolnik postanowił wykonać kolejny poważny krok w ich relacji.

ZOBACZ TEŻ: Dorota z “Rolnik szuka żony” szczerze o życiu z dala od Waldka i problemach, jakie sprawia jej związek na odległość.

Waldemar zdecydował się na poważny krok w związku z Dorotą

Okazało się, że odległość, jaka dzieli zakochanych, zaczyna im coraz bardziej doskwierać. Nic więc dziwnego, że obydwoje zaczynają zastanawiać się nad rozwiązaniem tej trudnej sytuacji. Okazało się, że padły już wstępne plany i deklaracje, a nawet data, podczas której miałoby dojść do ewentualnej przeprowadzki!

Jak powiedział Waldemar, wspólne mieszkanie jest tylko kwestią czasu. Parze zależy, aby Dorota przeprowadziła się na gospodarstwo rolnika, lecz póki co jest związana ze Szczecinem. Wszystko z powodu jej syna, który uczęszcza tam do szkoły. Gwiazdor zapewnia jednak, że wszystko zmieni się wraz z końcem roku szkolnego.

Nie mieszkamy jeszcze razem z Dorotką, ale mamy w planach. To jest priorytet. Wstępnie ustaliliśmy sobie taki termin: koniec roku szkolnego, bo jej syn chodzi do szkoły w Szczecinie.

Źródło: se.pl

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16