Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania popadnie w rozpacz? Była żona Kuby przerwała milczenie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.02.2024 17:02

Ania popadnie w rozpacz? Była żona Kuby przerwała milczenie

Anna i Jakub Rolnik szuka żony
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 10 odcinek 2

Program telewizyjny przedstawiający perypetie rolników i rolniczek z różnych miejsc w Polsce bije rekordy popularności. Wielu uczestników nawet po jego emisji zdobywa sławę w mediach społecznościowych. Jedną z takich osób jest Anna Derbiszewska, uczestniczka 10. edycji show. Jej związek z Jakubem wzbudza wiele kontrowersji, a ostatnia wypowiedź byłej żony mężczyzny tylko dołożyła do pieca.

10. edycja "Rolnik szuka żony" dała popularność

Niedawno mogliśmy oglądać jubileuszową, dziesiątą odsłonę programu przedstawiającego losy właścicieli i właścicielek gospodarstw rolnych z całej Polski. Mowa oczywiście o emitowanym w Telewizji Polskiej formacie “Rolnik szuka żony”. Jak co roku, tak i tym razem pozwolił on uczestnikom na poszukiwania prawdziwej miłości. Oglądający z zapartym tchem kibicowali postaciom pojawiającym się na szklanym ekranie.

Również po emisji programu, część rolników i rolniczek utrzymała swoją popularność. Niektórzy szczególnie zaskarbili sobie sympatię widzów, dzięki czemu mogli rozwinąć swoje media społecznościowe. Bez wątpienia do tego grona należy Anna Derbiszewska, zajmująca się uprawą pomidorów malinowych i ogórków szklarniowych

To przez to, co zrobiły jej koleżanki? Ania z „Rolnik szuka żony” już nie chce mówić za dużo o ciąży. Znów musiała bronić Jakuba Ania z "Rolnik szuka żony" już nie wytrzymała. To gruchnęło z jej ust ws. dzieci Jakuba. Jej słowa mogą zatkać

"Rolnik szuka żony" - perypetie Anny

Anna przed programem była w 5-letnim związku małżeńskim, który, jak zdradziła, okazał się nieporozumieniem. Po rozwodzie spędziła dwa lata jako singielka, oddając się w pełni pracy zawodowej. Postanowiła wziąć udział w programie “Rolnik szuka żony”, gdyż do pełni szczęścia brakowało jej tylko pełnej rodziny. Jak się okazało, jej ukochany był niemal pod samym nosem.

Podczas show Anna poznała Jakuba pochodzącego z Ostrowa Wielkopolskiego, a więc w niezwykle bliskiej odległości od zamieszkującej powiat kaliski rolniczki. Po programie postanowili rozwijać swoją relację. Zamieszkali razem i przygotowują się do ślubu, na wiosnę planowane jest przyjście na świat ich dziecka. Wszystko wskazuje na to, że para poważnie traktuje swój związek.

ZOBACZ TEŻ: “Rolnik szuka żony”: Ania posypuje głowę popiołem. Jej słowa o Jakubie wywołały istną burzę. Co on na to?

Była żona Kuby z "Rolnik szuka żony" wyraziła swoją opinię

Niestety, wokół tej relacji nie brakuje kontrowersji. Wizerunek Jakuba w programie nie został zaakceptowany przez widownię, przez co wybór Anny wszystkich zszokował. Okazało się, że mężczyzna ma już trójkę dzieci, a nawet jedna z jego byłych partnerek próbowała się skontaktować z rolniczką, aby odradzić jej ten związek. Ta jednak postanowiła dać szansę Kubie.

Niedawno milczenie przerwała polska blogerka, copywriterka oraz autorka książki Ada Gadomska. Kobieta wyznała, że była przez pewien czas w związku małżeńskim z ukochanym rolniczki.

“Miałam tylko 18 lat, kiedy zostałam mamą po raz pierwszy. Miałam 23 lata, kiedy wzięłam ślub i niewiele więcej, kiedy się rozwiodłam.”

W dalszej części wypowiedzi kobieta zdradza, że w wieku 26 lat została samotną matką. Podkreśla jednak, że udało jej się ułożyć życie u boku innego mężczyzny, z którym dziś tworzy rodzinę. 

Myślicie, że Anna z “Rolnik szuka żony” na pewno podjęła dobrą decyzję?

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik