Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": Tak kiedyś wyglądała Nicola. Pochwaliła się swoją metamorfozą
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.02.2024 10:32

"Rolnik szuka żony": Tak kiedyś wyglądała Nicola. Pochwaliła się swoją metamorfozą

Nicola "Rolnik szuka żony"
Źródło: kadr z programu “Rolnik szuka żony” prod. TVP sezon 10 odc. 6

Program przedstawiający losy rolników i rolniczek z całej Polski wciąż cieszy się ogromną popularnością. Dlatego też nawet po zakończeniu emisji wiele osób śledzi, co dzieje się z uczestnikami dalej. Jedną z uczestniczek obserwowaną przez rzeszę fanów jest Nicola, która w 10. edycji show walczyła o serce Darka. Dziewczyna niedawno ujawniła, jak wyglądała w przeszłości.

Dziesiąta odsłona "Rolnik szuka żony" podbiła serca

Za nami jubileuszowa, dziesiąta edycja hitowego programu emitowanego w Telewizji Polskiej. Mowa oczywiście o “Rolnik szuka żony”, w którym przedstawione są perypetie właścicieli gospodarstw z całej Polski. Uczestnicy próbują spełnić marzenia o wielkiej miłości, zapraszając do swoich domów kilkoro potencjalnych kandydatów lub kandydatek. Choć nie każdy związek może przetrwać próbę czasu, na ekranach telewidzów rozpoczęło się wiele trwających do dziś relacji.

Pomimo tendencji spadkowej, jeśli chodzi o oglądalność formatu o rolnikach i rolniczkach, wciąż można śmiało uznać, że program jest niezwykle popularny. Ostatnia edycja pokazała nam osoby, które również po emisji rozwijają swoje kariery w mediach społecznościowych. To między innymi Ania i Kuba z Wielkopolski, Waldemar Gilas pochodzący z Kujaw oraz Nicola, która walczyła o serce Darka.

Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści "Rolnik": Nicola wspomniała o Darku. Wyznania mało kto się spodziewał

"Rolnik szuka żony" - droga Nicoli

Młoda dziewczyna konkurowała o względy 27-letniego rolnika z innymi kandydatkami. Mężczyzna zajmuje się hodowlą warzyw i przed programem zakończył się jego czteroletni związek. Spośród wielu kandydatek, które zaadresowały list do Dariusza, na swoje gospodarstwo zaprosił między innymi właśnie Nicolę. Zaiskrzyło między nimi niemal od razu, choć widzowie krytycznie oceniali zaloty młodego rolnika. Zarzucali mu, że nie stara się tak bardzo, jak powinien.

nicolee.png
Źródło: kadr z programu “Rolnik szuka żony” prod. TVP sezon 10 odc. 6

Ostatecznie Dariusz wybrał Nicolę i postanowił budować z nią wspólną przyszłość. Sielanka jednak nie trwała długo. Jeszcze w finale programu okazało się, że uczucie nie przetrwało i związek szybko się rozpadł. Dziewczyna zdradziła, że zerwanie zainicjował rolnik i zrobił to przez wiadomość tekstową. Na mężczyznę spadła fala krytyki, natomiast Nicola zajęła się rozwijaniem swojej kariery w sieci. Jest wyjątkowo aktywna na takich platformach jak Instagram i TikTok.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z „Rolnik szuka żony” w taki sposób pożegnał się z Dorotą. Ciężko powstrzymać łzy, „ubolewam jedynie…”

Tak wyglądała kiedyś Nicola z "Rolnik szuka żony"!

Jedną z popularnych form kontaktu z fanami jest umożliwienie im zadawania pytań na Instagramie. Za pomocą specjalnego okienka odbiorcy mogą skomunikować się z obserwowaną osobą i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich kwestie. Nie inaczej było niedawno, kiedy Nicola urządziła serię Q&A na swoim InstaStories. Jedno z pytań, na które odpowiedziała, dotyczyło naturalnego koloru włosów dziewczyny.

W odpowiedzi Nicola zdradziła, że blond na jej głowie jest wynikiem interwencji fryzjera i zaprezentowała fanom, jak wyglądała przed tą wielką metamorfozą. Okazuje się, że jej twarz okalały niegdyś długie, brązowe pukle. Spodziewalibyście się tego? Na którą opcje byście zagłosowali?

nicola.jpg
Źródło: Instagram @nicolagaw
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego