Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.12.2023 16:20

Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować

Gosia Andrzejewicz, Gabriel Seweryn
Tak Gosia Andrzejewicz zareagowała na śmierć Gabriela Seweryna. Fot. AKPA, Jan Bielecki/East News

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła całą Polską. Na kilka godzin przed śmiercią projektant futer znany z programu “Królowe życia” połączył się z fanami za pośrednictwem transmisji na żywo. Jej fragment obiegł już cały Internet, dzięki czemu o tragicznych okolicznościach odejścia celebryty słyszeli już niemal wszyscy. Gosia Andrzejewicz była klientką pracowni futer Gabriela Seweryna. W obliczu rozdzierających wieści o śmierci projektanta z Głogowa nie mogła przejść obojętnie. W krótkim wywiadzie z naszą redakcją opowiedziała, jak wpłynęła na nią ta smutna informacja oraz co gwiazdor zrobił dla niej przed śmiercią.

Nagła śmierć Gabriela Seweryna

We wtorek 28 listopada media w całej Polsce obiegła tragiczna wieść o śmierci Gabriela Seweryna, znanego z udziału w kultowym programie TTV “Królowe życia”. Mimo iż od jego występu na łamach show minęło już kilka lat, poczynania projektanta futer z Głogowa wciąż obserwowało liczne grono fanów. W ostatnich miesiącach zamierzał się przebranżowić i zająć na stałe wykonywaniem makijażu permanentnego. Niestety wszystkie plany i marzenia Gabriela Seweryna pokrzyżowała jego nagła śmierć.

Wideo, na którym widać, jak celebryta płacze i zarzuca ratownikom karetki, że nie chcieli mu pomóc, obiegło cały Internet. Ostatecznie Seweryn musiał na własną rękę udać się do szpitala, co budzi wśród jego bliskich i fanów duże kontrowersje. Od razu po przybyciu do placówki została udzielona mu pomoc, jednak gdy już wydawało się, że projektant czuje się lepiej, niespodziewanie doszło u niego do zatrzymania krążenia. Jak poinformował portal “glogow.naszemiasto.pl”, nie udało się go uratować mimo długiej reanimacji.

Z ostatniej chwili: Są wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Bliscy mogą być w rozpaczy Rafał Grabias i Gabriel Seweryn wszystkich nabrali? Aż ciężko uwierzyć w słowa o ich związku

Bliscy i znajomi z branży nie mogą pogodzić się z odejściem Gabriela Seweryna

Nagła śmierć Gabriela Seweryna oraz tragiczne okoliczności, które jej towarzyszyły, wstrząsnęły opinią publiczną. Temat odejścia projektanta jest szeroko komentowany przez Internautów, ale również jego bliskich i znajomych z branży. Osoby, które poznały Gabriela Seweryna, nie kryją szoku, jaki wywołała w nich informacja o jego odejściu.

“Świat Gwiazd” skontaktował się z Edzią z “Królowych życia”, która opowiedziała, jak wyglądała ich relacja oraz opowiedziała o ich wspólnych planach. Natomiast w rozmowie z redakcją Lelum Joanna Bartel opowiedziała, jak wspomina projektanta z Głogowa. Aktorka była klientką pracowni Gabriela Seweryna, w której tworzył on swoje wyjątkowe projekty. Okazuje się, że Gosi Andrzejewicz również zdarzyło się ubierać u gwiazdora “Królowych życia”. Postanowiliśmy więc spytać, jak piosenkarka wspomina Gabriela Seweryna.

ZOBACZ TEŻ: Gruchnęły kolejne koszmarne wieści. Gabriel Seweryn miał klęczeć przed taksówką. Straszne, co zrobił kierowca

Poruszające słowa Gosi Andrzejewicz o Gabrielu Sewerynie

W krótkim wywiadzie z naszą redakcją Gosia Andrzejewicz przyznała, że śmierć Gabriela Seweryna była dla niej szokiem. Od tragedii minęły 3 dni, jednak piosenkarka wciąż myśli o tym przykrym wydarzeniu. To sprawia, że nie jest w stanie skupić się na swoich obowiązkach:

Informacja o nagłej śmierci Gabriela bardzo mną wstrząsnęła. Dzisiaj jestem na planie programu telewizyjnego — wspaniałe nastroje, wesołe piosenki, a w sercu wciąż mam smutek i tak wiele pytań… Ciężko mi się skupić na pracy…

Mimo iż Gosia Andrzejewicz nie była stałą klientką pracowni Gabriela Seweryna, jej wspomnienia związane z projektantem są bardzo pozytywne. W rozmowie z nami opowiedziała, co artysta zrobił dla niej przed śmiercią:

Bardzo podziwiałam i podziwiam jego kreacje, sprezentował mi nawet przepiękną kurtkę, która służy mi do dziś. Śledzę wszystkie wzmianki w mediach na ten temat i czekam na wyjaśnienie tej strasznej sytuacji – dodała piosenkarka.

Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz. Fot. AKPA
Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz. Fot. AKPA
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?