Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan rozpięła o kilka guzików za dużo. Taki widok ukazał się wszystkim podczas pokazu
Michał Fitz
Michał Fitz 13.06.2023 10:12

Barbara Kurdej-Szatan rozpięła o kilka guzików za dużo. Taki widok ukazał się wszystkim podczas pokazu

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

W miniony poniedziałek w Warszawie odbył się pokaz mody Macieja Zienia, prawdopodobnie jednego z najbardziej uznanych obecnie projektantów w naszym kraju. Nie zabrakło na nim gwiazd w szałowych, momentami ekstrawaganckich kreacjach. Jedną z nich miała na sobie Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka zdecydowała się na naprawdę nietuzinkowe spodnie, a do tego bardzo duży dekolt, który sporo odsłaniał.

Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Macieja Zienia

Trzeba przyznać, że artystka przyciągała spojrzenia, gdy tylko pojawiła się na wydarzeniu. Trudno było bowiem przejść obojętnie obok jej kreacji. Aktorka miała na sobie bardzo szerokie jeansy, za dużą, ale ściętą w okolicach brzucha szarą marynarkę, która wykończona została czarnymi frędzlami.

Pod nią założyła za to zwykłą białą koszulę, którą rozpięła, odsłaniając srebrny stanik. Aktorka eksponowała go przed obiektywami fotoreporterów. Trzeba przyznać, że swoją kreacją zrobiła wrażenie. 

Nie będzie litości dla matki Kamilka z Częstochowy. Ludzie się szykują, pod sądem mogą rozegrać się dantejskie sceny

Barbara Kurdej-Szatan przyciągała wzrok wszystkich

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie nie należy do kobiet, które muszą podkręcać swoją urodę makijażem. W związku z tym rzadko kiedy decyduje się na mocny make-up. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i do odważnej stylizacji dobrała wyrazisty makijaż.

Gwiazda postanowiła przede wszystkim podkreślić swoje oczy. Użyła intensywnej, czarnej kreski, która mocno kontrastowała z jej rozświetloną twarzą.

Nie tylko Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z ubiorem

Choć to Barbara Kurdej-Szatan przyciągała większość spojrzeń, inne gwiazdy też zachwyciły kreacjami. Ada Fijał chociażby ubrała damski garnitur z marynarką oversize w kolorze pudrowego różu. Skomponowała go z sięgającymi aż po łokcie, skórzanymi, błękitnymi rękawicami. Podobnie, z tym że w intensywniejszych odcieniach i z odsłoniętymi dłońmi zaprezentowała się Danuta Stenka.

Agnieszka Dygant zdecydowała się na szerokie jeansy, które sparowała z szerokim, srebrnym prochowcem, który mienił się w blasku fleszy.

Jak wam się podobają kreacje? 

Zobacz zdjęcie:

Kurdej-Szatan.jpg
fot. KAPiF
Ada Fijał.jpg
fot. KAPiF
Agnieszka Dygant.jpg
fot. KAPiF
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania