Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiany aktor z "Na Wspólnej" ma 19 lat młodszą dziewczynę. Dla niego zerwała zaręczyny
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.06.2024 22:37

Uwielbiany aktor z "Na Wspólnej" ma 19 lat młodszą dziewczynę. Dla niego zerwała zaręczyny

aktorzy "Na Wspólnej"
fot. AKPA

Wojciech Błach jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie opowiada o niej w mediach. Mało kto wie, jak dzisiaj wygląda jego związek z młodszą o 19 lat ukochaną.

Wojciech Błach ma o wiele młodszą partnerkę

Popularny aktor ma na swoim koncie wiele ról w kultowych polskich produkcjach, takich jak “Skazane”, “Osaczony”, czy “Miasto 44”. Oprócz sukcesywnej kariery aktorskiej gwiazdor może pochwalić się również udanym życiem osobistym. Od 2016 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z młodszą o 19 lat Agnieszką.

Pomimo faktu, że ich początki nie należały do najłatwiejszych, w końcu udało im się stworzyć udaną relację. Gdy się poznali, on miał już dziecko z koleżanką po fachu, a ona była zaręczona z innym mężczyzną. Po głośnym rozstaniu z Kamilą Baar Wojciech Błach całkiem stracił wiarę w miłość. To dopiero Agnieszka sprawiła, że znów uwierzył w spełnienie swojego marzenia o założeniu rodziny.

Wojciech Błach, żona, ile ma dzieci, gdzie mieszka, nowy wywiad
Wojciech Błach ma o wiele młodszą partnerkę, fot. KAPIF
Wojciech Błach z żoną, fot. KAPiF
Wojciech Błach ma o wiele młodszą partnerkę, fot. KAPIF
Gruchnęły wieści o ich rozstaniu. Józefowicz wspomniał o tym ze sceny? Dzisiaj zmarła Barbara Sienkiewicz. Rok temu aktorka pochowała najbliższą osobę

Wojciech Błach od zawsze marzył o założeniu szczęśliwej rodziny

Aktor znany między innymi z serialu “Na Wspólnej” nigdy nie ukrywał, że jego największym pragnieniem jest założenie szczęśliwej rodziny. Jego pierwszą wybranką była koleżanka po fachu Kamila Baar, z którą gwiazdor doczekał się 13-letniego dziś syna. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się w 2009 roku.

Niedługo później Wojciech Błach poznał swoją aktualną żonę Agnieszkę. Gwiazdor nie ukrywa, że razem z ukochaną idealnie się dogadują oraz mają wspólną wizję, dotyczącą ich rodziny i przyszłości. Podczas gdy on skupia się na życiu zawodowym, ona prowadzi dom i zajmuje się wychowywaniem dzieci.

Myśmy się zdecydowali na taką opcję, w której pracuje zawodowo tylko ja, a żona pracuje w domu — tak. Uważam, że to ciężka codzienna praca" 

ZOBACZ TEŻ: Urodziła bliźnięta wbrew wszystkiemu. ŚP. Barbara Sienkiewicz ledwo wiązała koniec z końcem.

Wojciech Błach szczerze o związku z młodszą ukochaną

Aktora i jego ukochaną dzieli aż 19 lat różnicy. Mimo pozornie sporej różnicy wieku Wojciech Błach nie ukrywa, że nie odczuwa tego w codziennym funkcjonowaniu. Co więcej, aktor podkreśla, że jego partnerka urzekła go swoją zaskakującą dojrzałością.

Do dziadka mi jeszcze daleko. Moja żona jest ostatnim dzieckiem swoich rodziców, więc u nas nie ma aż tak dużych różnic mentalno-pokoleniowych - powiedział ze śmiechem gwiazdor w jednym z wywiadów.

Sama Agnieszka również nie ukrywała, że związek ze starszym mężczyzną z dzieckiem nieco ją przerażał. W jednym z wywiadów tłumaczyła nawet, że obawiała się o to, czy poradzi sobie w takiej relacji.

Jako kobieta zawsze chciałam być najważniejsza dla swojego partnera. Byłam przyzwyczajona, że w związku to ja jestem księżniczką i to mnie pierwszą uratuje mój mężczyzna w czasie pożaru. A tu musiałam się dzielić - przyznała żona aktora.

Wojciech Błach, żona, ile ma dzieci, gdzie mieszka, nowy wywiad
Wojciech Błach szczerze o związku z młodszą ukochaną, fot. KAPIF
Wojciech Błach – prezentacja kolekcji Chicco, fot. KAPIF
Wojciech Błach szczerze o związku z młodszą ukochaną, fot. KAPIF