Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Skrzynecka z mężem przekazali radosne nowiny. "Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu" masa gratulacji zalewa ich profile
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.06.2023 11:22

Katarzyna Skrzynecka z mężem przekazali radosne nowiny. "Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu" masa gratulacji zalewa ich profile

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
fot. Instagram/katarzyna_skrzynecka_official, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki stanowią udane małżeństwo od 2009 roku. Para chętnie pokazuje wspólne życie w mediach społecznościowych, gdzie często towarzyszy im także córka, Alikia Ilia, która przyszła na świat w 2011 roku.

Niedawno para świętowała ważne wydarzenie. Na profilu aktorki na Instagramie posypały się gratulację.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętowali 14. rocznicę ślubu

21 czerwca Katarzyna Skrzynecka podzieliła się na swoim instagramowym profilu radosna nowiną – wraz ze swoim mężem świętowała 14. rocznicę ślubu. Wspólnie z przyjaciółmi świętowali podczas grillowej kolacji na dachu, podczas której mogli obserwować Warszawę z lotu ptaka. 

–  Mój Najukochańszy Mąż, Przyjaciel, Miłość , Namiętność, Tata naszych Ukochanych Córek, oddany CAŁYM SERCEM nam – trzem babom – zakochanych w Nim do szaleństwa – napisała w poście.

–  Z TOBĄ @marcinlopucki choćby i na drugi koniec świata. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ – dodała.

Gulan, współlokator Salahuddina S. zapadł się pod ziemię. Z wyspy Kos docierają niepokojące informacje

Dla Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego posypały się gratulacje

Pod postem Katarzyny Skrzyneckiej posypały się gratulacje dla szczęśliwej pary.

– To wielki sukces stworzyć piękną rodzinę… szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy tak łatwo zrażamy się byle niepowodzeniem, rezygnując z rozmowy, popatrzenia sobie prosto w oczy…

– Piękna z Was para, i trójka też cudowna. Cudowności na kolejne lata.

– (…) oboje jesteście dla siebie całym światem, a wasza miłość nigdy się nie zestarzeję i jest niczym jak światło w waszej duszy. Widać jak kochacie się tak prawdziwie, dzięki temu jesteście w stanie znieść cały ból tego świata wciąż pozostając optymistami. Życzę Wam kolejnych lat pełnych miłości – czytamy w komentarzach. 

Katarzyna Skrzynecka nie nadążała z odpisywaniem

Kilka dni później Katarzyna Skrzynecka podzieliła się nagraniem, na którym wraz z mężem świętują w szampańskich nastrojach, ubrani cali na biało. Jak ujawniła w poście, bawili się na 20. rocznicy ślubu przyjaciół. Aktorka wykorzystała tę chwilę by podziękować za otrzymane życzenia, których było tak dużo, że nie nadążała z indywidualnym odpisywaniem na każde z nich. 

– DZIĘKUJEMY z całego serca WSZYSTKIM Państwu , którzy przesłali nam TYYYLE PIĘKNYCH ŻYCZEŃ z okazji naszej Rocznicy Ślubu. Nie jesteśmy w stanie odpisać indywidualnie każdemu, ale WSZYSTKIE Życzenia przeczytaliśmy i czujemy się radośnie wzruszeni, że TYLE jest SERDECZNYCH I POZYTYWNYCH Osób na świecie, życzliwie i dobrze życzącym innym. DZIĘKUJĘ – czytamy w poście.

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik