Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": na tablicy pojawiło się pozornie łatwe hasło, nie każdy je odgadnie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.06.2023 10:38

"Koło fortuny": na tablicy pojawiło się pozornie łatwe hasło, nie każdy je odgadnie

Koło fortuny
Koło fortuny, fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

Telewizja Polska uwielbia umacniać kontakt ze swoimi odbiorcami poprzez liczne posty i ciekawe treści w social mediach. Profil publicznego nadawcy postanowił zaskoczyć internautów zagadką rodem z programu “Koło fortuny”.

Telewizja Polska zadała fanom zagadkę z "Koła fortuny"

Nie da się ukryć, że Telewizja Polska bardzo stara się zachować rodzinny klimat i nawiązać realną więź ze swoimi odbiorcami. Można to zauważyć poprzez liczne programy nadawane na antenie stacji, jak również częste koncerty, które gromadzą przed telewizorami całe rodziny.

Dodatkowo publiczny nadawca prężnie działa w social mediach, gdzie dzieli się z internautami licznymi treściami zza kulis popularnych show. Teraz profil "Bądźmy Razem. TVP" na Facebooku podzielił się z fanami ciekawą zagadką rodem z “Koła fortuny”.

Gulan, współlokator Salahuddina S. zapadł się pod ziemię. Z wyspy Kos docierają niepokojące informacje

TVP zagrało z internautami w "Koło fortuny"

Teraz Telewizja Polska postanowiła zadbać o to, aby każdy internauta miał możliwość poczuć się, niczym uczestnik kultowego show “Koło fortuny”, w którym po zakręceniu tytułowym przedmiotem śmiałek ma możliwość odgadnięcia hasła z danej kategorii.

Nie inaczej było tym razem na profilu publicznego nadawcy na Facebooku. Na ich social mediach pojawiła się krótka zagadka z kilkoma podanymi literami, a fani natychmiast rzucili się do odgadywania podanego słowa.

Prosta zagadka z "Koła fortuny". Znasz to powiedzenie?

Dzisiejsze hasło na tablicy “Koła fortuny” pochodzi z kategorii “Powiedzenie”. Widzimy, że składa się ono z trzech słów, z których pierwsze jest wyraźnie dłuższe od pozostałych. Niestety, mamy podane tylko kilka losowych liter, a naszym zadaniem jest odgadnięcie i podanie całego hasła.

W komentarzach natychmiast pojawiły się pierwsze strzały internautów. Niestety, pomimo pozornie łatwej zagadki wielu fanów nie było w stanie podać poprawnego powiedzenia. A czy Ty znasz odpowiedź na to pytanie?

Zobacz zagadkę:

Koło fortuny.jpg
Zagadka z “Koła fortuny”, fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"