Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Komenda zapadł się pod ziemię. Wysłał SMS-a, ujawniono co się z nim dzieje, strasznie smutne
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.06.2023 09:21

Tomasz Komenda zapadł się pod ziemię. Wysłał SMS-a, ujawniono co się z nim dzieje, strasznie smutne

Tomasz Komenda
fot. Jan Bielecki/East News, Tomasz Komenda

Tomasz Komenda nie ma za sobą lekkiego życia. Najpierw trafił na 18 lat do więzienia za zbrodnię, której nie popełnił, teraz media chętnie śledzą doniesienia o jego prywatnym życiu. Ponadto w 2020 roku na ekranach kin zadebiutował film o tragedii, która go spotkała. 

Jakiś czas temu mężczyzna ponownie trafił na nagłówki. 

Tomasz Komenda zapadł się pod ziemię

Tomasz Komenda boryka się z wieloma problemami, o czym chętnie rozpisują się media. Mężczyzna miał na przykład zerwać kontakt ze swoją rodziną i zniknąć. On sam miał odciąć się nie tylko od nich, ale i od świata – nie da się do niego dodzwonić, niechętnie odpisuje także na SMS-y. 

– Przepraszam, ale ja już nie udzielam wypowiedzi – odpowiada na prośbę o kontakt, jak donosi portal film.wp.pl. 

Świadek przerwał milczenie. "Widziałem ją", uderzyły kolejne wieści o Anastazji. Chwile przed tragedią

To normalne zachowanie dla Tomasza Komendy?

Portal WP zdołał dotrzeć do osoby bliskiej Tomaszowi Komendzie, która wyznała, że takie zachowanie można było u niego zaobserwować już od dawna. 

– To zawsze był ktoś mocno niestabilny emocjonalnie i psychologicznie. Nasza relacja od samego początku oscylowała między wielką bliskością, a totalnym odrzuceniem. On już tak ma, nie ma w tym nic dziwnego. Teraz jest faza odrzucenia, totalnie to rozumiem – ujawniło źródło. 

Tomasz Komenda od pewnego czasu boryka się także z ciężką chorobą, co także mogło mieć wpływ na jego odcięcie się od świata. Na szczęście leczenie przyniosło dobre efekty i obecnie jest już lepiej, choć rokowania były wyjątkowo niekorzystne. 

Tomasz Komenda ma złych doradców. Pojawili się w jego życiu wraz z pieniędzmi

Do złej sytuacji Tomasza Komendy mają się przyczyniać także skomplikowane relacje z jego rodziną. Mężczyzna rozstał się partnerką, z którą doczekał się syna Filipa. On sam twierdzi, że była partnerka nie dopuszcza go do dziecka, a ona twierdzi, że to on się od nich odciął.

Tomasz Komenda na także mieć wielu złych doradców:

– Był już moment, że było lepiej. Tomek odbywał psychoterapię, jego stan się poprawiał. Ale niestety, zszedł z tej drogi. Nie pomagali mu liczni „przyjaciele”, którzy pojawili się w momencie, kiedy Komenda dostał odszkodowanie za niesłuszne skazanie – powiedziała osoba bliska Komendzie portalowi WP.

Tomasz Komenda 1.jpg
fot. KAPiF, Tomasz Komenda
Tomasz Komenda.jpg
fot. KAPiF, Tomasz Komenda

Źródło: film.wp.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik